banner2

banner1

banner22

Hayali gerçek oluyor

Geyve’nin Setçe Köyü’nde yokluk içinde yaşayan ailenin en genç üyesi olan Ebru Özdemir, hayali için Adapazarı’na gitmek istediğini söylemesi üzerine Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, pazartesi günü hayalini gerçekleştireceğini sosyal medyadan duyurdu.

Geyve 14.06.2020, 00:13 Editör: Aysima Kortak
Hayali gerçek oluyor
banner48

Geyve’nin Setçe Köyü’nde yokluk içinde yaşayan 3 kişilik ailenin feryadını Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya duymuş ve kendilerine başlarını sokacakları sıcacık yuvanın müjdesini vermesi üzerine bir müjde de Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır’dan geldi.

“ADAPAZARI’NA GİTMEK İSTİYORUM”

Ebru Özdemir hayalini, “Bir evimiz olduğu zaman benim kendi odamın olmasını isterdim. Bir de evimizde şofben olmasını istiyorum. Çünkü banyo yapmak için, bulaşık yıkamak için sobanın üzerinde su ısıtıyoruz. Çeşmemizden herkesinki gibi sıcak su akmasını istiyorum. Ben bir de hiç sinemaya gitmedim; sinemaya gitmek ve Adapazarı’na gitmek istiyorum. Adapazarı’na gidip hiç gezmedim. Bir de hastaneye gitmek istiyorum, ama randevu bulamıyorum. Ellerim titrediği için doktora gitmek istiyorum.” sözleriyle anlatmıştı.

KIZIMIZIN HAYALİNİ PAZARTESİ GÜNÜ GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ

Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, Geyve’nin Setçe Köyü’nde yaşayan Ebru Özdemir’in hayalini Pazartesi günü gerçekleştireceğini sosyal medyadan şu şekilde duyurdu:

“Geyve’de yaşayan ve tek isteği 24 yaşına kadar görmediği 36 km uzaklıktaki Adapazarı’na gitmek olan bu güzel kızımızın hayalini Pazartesi günü gerçekleştireceğiz inşallah.”

Yorumlar (0)