banner2

banner1

banner22

Cumhuriyet Meydanı'nda

Geyve Belediyesinin Ramazan’ın manevi atmosferini ve coşkusunu yediden yetmişe herkese yaşatmak için yaptığı programların ilki bu akşam gerçekleşecek.

Geyve 18.05.2018, 11:43
Cumhuriyet Meydanı'nda
banner48

Geyveli çocuklar bu Ramazan’da da eğlenceye doyacak. Her Cuma akşamı iftar sonrası yapılacak etkinliklerde eğlenirken öğreten programlar yer alacak. Geyve, Mübarek Ramazan’ın atmosferini ve coşkusunu her Cuma akşamı eğlenerek yaşayacak.

Geyve’de her Cuma akşamı düzenlenecek “Ramazan Şenliği’nde” Canlı Hacivat-Karagöz performansı, aşuk ile maşuk, animasyonlar, çocuklara yönelik yarışmalar, sahne gösterileri ile çocuklar eğlenirken öğrenecek, büyükler ise çocuklarıyla Ramazan’ın maneviyatını aynı atmosferde yaşayacak.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya; bu yıl da Geyve’de çocuklarımıza unutulmaz bir Ramazan yaşatacağız. Hazırlıklarımız tamam. Geçen yıl olduğu gibi bu yılda ikramlarımız, eğlendirirken öğreten etkinliklerimizle güzel bir Ramazan ayı geçireceğiz. Bu akşamdan başlayarak her Cuma akşamı Geyveli hemşehrilerimi Ramazan Şenliğimize bekliyorum” dedi

Yorumlar (0)