banner2

banner1

banner22

Bilgi alış-verişinde bulundular

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Bayburt ve Gümüşhane Torul ilçesinde bir dizi inceleme ve ziyaretlerde bulundu.

Geyve 19.07.2018, 12:42
Bilgi alış-verişinde bulundular
banner48

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, beraberinde Belediye Meclis üyesi Nihat Baltaoğlu ve İstanbul’daki Geyveliler Derneği Başkanı Bülent Kaya’yla Dede Korkut diyarı Bayburt ile cam seyir terasıyla meşhur Gümüşhane Torul ilçesini ziyaret etti.

Çalışmalar hakkında konuştular

Kendisi Bayburtlu olan ve halen Geyve Kaymakamlığını sürdürüp iznini memleketi Bayburt’ta geçiren kaymakam İlyas Memiş’in de katıldığı ziyaretlerde Bayburt Valisi Ali Hamza Pehlivan, Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş ziyaret edilerek il ile yapılan çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Kaymakam Memiş ve Başkan Kaya daha sonra Gümüşhane Torul ilçesine geçerek Belediye Başkanı Nidai Köroğlunu Torul kalesinde ziyaret ettiler. Burada Torul kalesi ile Cam Teras ziyaret edilerek yapılan çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

Tarihi yerleri gezdiler

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya; “Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Bayburt ve Gümüşhane Torul ilçemizi ziyaret ettik. Ziyaretimize izinde bulunan ilçe Kaymakamımız Sayın İlyas Memiş’de bizi yalnız bırakmayarak eşlik etti. Birlikte Bayburt ilimizin tarihi yerlerini gezdik. Bayburt Valimiz Sayın Ali Hamza Pehlivan ve Belediye Başkanımız Sayın Mete Memiş ‘i ziyaret ettik. Sonrasında Gümüşhane Torul ilçesini ziyaret ettik. Belediye Başkanımız Sayı Nida Köroğlu ile Torul Kalesi ve Cam seyir terası ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi sahibi olduk. Kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar (0)