banner2

banner1

banner22

Atabek’e özel teşekkür

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla ilçesine yapılacak iki büyük tesisi müjdeledi. Başkan Kaya aynı paylaşımında Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek’e özel teşekkür etti.

Geyve 28.01.2021, 21:40 Editör: Ebru Bulut
Atabek’e özel teşekkür
banner48

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, AK Parti Geyve İlçe Başkanı Abdullah Özdemir, AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu’nu makamında ziyaret etti. Ziyarette Geyve’de arsası hazır iki tesis için yatırım sözü alındı.

İKİ DEV TESİS  

Geyve ilçe merkezinde bulunan eski Tekel binası olarak adlandırılan bölgede gençlerin birçok etkinlik yapabileceği, altında otoparkı olan tesis için proje hazırlandı. Başkan Murat Kaya’nın seçim vaatleri arasında bulunan Gençlik Merkezi için Bakan Kasapoğlu olur verdi. AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek ve Belediye Başkanı Murat Kaya ilçenin ihtiyaç duyduğu içerisinde tenis kortu, yürüyüş alanları ve farklı branşlara hizmet verecek İlçe Stadı ve spor kompleksi içinde yerlerinin hazır olduğunu dile getirerek ikinci projenin de yatırım kapsamına alınmasını istedi. Bakan Kasapoğlu iki dev tesis için talimat vererek ödenek çıkarılmasını sağladı.

BAŞKAN’DAN ATABEK’E TEŞEKKÜR

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya Ankara’da tesislere aldığı ödenek sonrası mutluluğunu sosyal medyadan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve hükümet temsilcilerine, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu’na teşekkür ederek paylaştı. Başkan Kaya’nın paylaşımında sürecin tamamında destek verdiğine dikkat çekerek AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek’e ayrıca teşekkür etti.

Yorumlar (0)