banner2

banner1

banner22

Asansör çalışmayınca...

Geyve Alifuatpaşa mahallesinde tren yolu üst geçidinde bulunan asansör defalarca vandalların tekmeli saldırısına uğrayarak arızalanmıştı. 82 yaşındaki Necmettin Amca, asansörün arızalı olması sebebiyle merdivenlerden aşağıya inerken düşerek hayatını kaybetti. Peki, şimdi asansöre zarar verenlerin vicdanı rahat mı?

Geyve 07.03.2021, 17:00 Editör: Ebru Bulut
banner48

MERDİVENLERİ TEKMELEYEREK BOZDULAR

Geyve’nin Alifuatpaşa Mahallesi’nde tren yolu üst geçidi defalarca vandalların tekmeli saldırısına uğrayarak arızalandı. Yaşlı ve engelli vatandaşlar ise asansörün arızalı olması nedeniyle büyük sıkıntı yaşadı ve yaşamaya da devam ediyor. Kamu malına zarar vermekten mutlu olanlar ve düşüncesizce hareket eden sözde insanlar tarafından, üst geçide ulaşmak için yaptırılan asansör sıklıkla tekmelere maruz kalarak arızalanırken, engelli ve yaşlı vatandaşlar ise büyük sıkıntı yaşıyor. 82 yaşındaki Necmettin Amca da üst geçitte bulunan asansörün arızalı olması sebebiyle merdivenlere yöneldi. Merdivenlerden inerken dengesini kaybeden yaşlı adam yuvarlanarak yere düşmesi sonucu ağır yaralandı. Hastaneye kaldırılan Necmettin Amca yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

VİCDANLARI RAHAT MI?

Asansörü bozarak yaşlı adamın merdivenden düşmesine neden olan Vandalların vicdanları rahat mı acaba? Ya da Necmettin Amca’nın merdivenlerden düşerek hayatını kaybetmesi sonucunda ne düşünüyorlar?

Yorumlar (0)