banner2

banner1

banner22

27 yaşındaki genç bulundu

Adapazarı’nda yaşayan ve kendisinden 4 gündür haber alınamayan 27 yaşındaki Ziya Reha Barışık, Geyve Taşoluk Mahallesinde bulundu. Barışık’ın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Geyve 06.12.2020, 22:29 Editör: Ebru Bulut
27 yaşındaki genç bulundu
banner48

ARAMALAR DÖRDÜNCÜ GÜNÜNDE DEVAM ETTİ

Adapazarı’nda yaşayan Ziya Reha Barışık’tan haber alamayan 27 yaşındaki Ziya Reha Barışık’ın ailesi bu durum üzerine polise başvurdu. AFAD ve sivil toplum kuruluşlarından oluşan 70 kişilik bir ekip ve 4 K-9 arama kurtarma köpeği ile arama kurtarma çalışmaları başlatıldı. Daha önce de 4 kere kaybolan Barışık’ın en son telefon sinyalinin alındığı ve daha önce defalarca kayıp olup bulunduğu Geyve Ceceler Akdoğan, Hisarlık, Halidiye bölgelerinde AFAD koordinasyonunda çalışmalar dördüncü gününde de devam etti.

TAŞOLUK MAHALLESİNDE BULUNDU

Geyve Umurbey Muhtarı Osman Onal sosyal medya üzerinden paylaşım yaparak 4 gündür bulunması için arama çalışmaları süren gencin bulunduğunu söyledi. Taşoluk Mahallesinde bulunduğu belirtilen gencin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Muhtar yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi; “Bir gün önce paylaştığım kayıp özürlü genç bulunmuş sağlığı da iyiymiş yarım saat olmuş bulunalı ailesine geçmiş olsun duyarlı arkadaşlardan Allah razı olsun

Yorumlar (0)