banner2

banner1

banner22

2 gün süren yaşam savaşını kaybetti

Geyve’de 2 gün önce torunu Şahin D.'nin ettiği kavgayı ayırmak için araya giren dede Sebahattin Dağdelen hayatını kaybetmişti. Aynı kavgada ağır yaralanan ve tedavi altında olan 25 yaşındaki Dağcan Elgün, 2 gün süren yaşam savaşını kaybetti.

Geyve 29.08.2020, 11:00 Editör: Aysima Kortak
2 gün süren yaşam savaşını kaybetti
banner48

NE OLMUŞTU?

Geyve ilçesine bağlı Çeltikler Mahallesinde Dağcan Elgün ile Şahin D. arasında sebebi henüz bilinmeyen bir nedenden tartışma çıktı. Sözlü tartışma kısa sürede büyüyerek kavgaya dönüşürken silahlar konuştu. Torunu Şahin D.’nin kavga ettiğini gören dedesi Sebahattin Dağdelen, kavga eden torununu ayırmak için müdahale ederken yaralanarak hayatını kaybetti. Dağcan Elgün ise ağır yaralandı. İhbar üzerine olay yerinde sevk edilen sağlık ekiplerince yaralı Dağcan Elgün, yapılan ilk müdahalesinin ardından 112 ambulansı ile önce Geyve Devlet Hastanesine buradan da Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi.

HAYATINI KAYBETTİ

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Yoğun Bakım ünitesinde tedavi altında olan ve ağır yaralanan 25 yaşındaki Dağcan Elgün, hayatını kaybetti. Evli ve 3 çocuk babası olan Dağcan Elgün’ün cenazesi bugün Pamukova İlçesinde toprağa verileceği öğrenildi. Öte yandan olaydan sonra kayıplara karışan Şahin D.'nin yakalanması için çalışmalar sürdürülüyor.

Yorumlar (0)