banner2

banner1

banner22

"Umarız yüzünüz kızarır"

SUBÜ Ferizli Meslek Yüksekokulu öğrencisi, üniversitenin bulunduğu yeri kayıt altına alarak köy benzetmesinde bulundu. Bunun üzerine Memleket Partisi Ferizli İlçe Başkanlığı yetkililere seslenerek; “İlçemizi alay konusu durumuna düşüren sayın yetkililer, umarız yüzünüz kızarır ve umarız bir an önce harekete geçersiniz” dedi.

Ferizli 19.10.2021, 20:52 Editör: Nisa Çoban
banner48

Şehir dışından Sakarya’ya okumak için gelen Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Ferizli Meslek Yüksekokulu öğrencisi, çektiği video ile sosyal medyada gündem oldu.

KÖY BENZETMESİ

Videoda genç kız, Ferizli İlçesi Göçmen konutları mevkiinde yer alan üniversitesinin etrafını görüntüye alarak köy benzetmesinde bulundu. Sosyal medyada birçok kez paylaşılan bu videoya bir tepki de Memleket Partisi Ferizli İlçe Başkanlığından geldi.

YETKİLİLERE SESLENDİ

Ferizli’nin alay konusu olmasından yakınan Memleket Partisi Ferizli İlçe Başkanlığı sosyal medyadan yaptığı paylaşımda yetkililere seslendi.Paylaşım ise şu şekilde; “Gönül belediyeciliği vaadleri vererek koltuğa oturup ilçemizi alay konusu durumuna düşüren sayın yetkililer... Umarız yüzünüz kızarır ve umarız bir an önce harekete geçersiniz!”

banner84
Yorumlar (0)