banner2

banner1

banner22

Muhsin Zurnacı yeniden başkan oldu

AK Parti Ferizli İlçe Teşkilatı’nın 7. Olağan Kongresi gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen kongrede Ferizli İlçe Başkanlığına yeniden Muhsin Zurnacı seçildi.

Ferizli 06.09.2020, 15:41 Editör: Aysima Kortak
Muhsin Zurnacı yeniden başkan oldu
banner48

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, AK Parti Ferizli İlçe Teşkilatı’nın 7. Olağan Kongresine katıldı. Ferizli Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen kongreye AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, AK Parti Milletvekili Recep Uncuoğlu, Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, ilçe belediye başkanları, partililer ve çok sayıda basın mensubu katıldı. Gerçekleştirilen kongrede Ferizli İlçe Başkanlığına yeniden Muhsin Zurnacı seçildi.

İLÇEMİZ HAK ETTİĞİ ÇEHREYE KAVUŞACAK
Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, “İnşallah yeni yönetim ile daha özverili çalışacak, gönül kırgınlığı olanların hep birlikte gönlünü alacak, yeni gönüller kazanacak ve liderimiz Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde 2023, 2053, 2071 hedeflerimize emin adımlarla ilerleyeceğiz. 6-7 aydır ilçemizde altyapı ve üstyapı çalışmaları devam ediyor. İnşallah nihayete erecek. Tamamlandığında ilçemiz hak ettiği çehresine kavuşacak” dedi. 

SAKARYA BİRLİK VE BERABERLİĞİN SEMBOLÜDÜR
Sakarya’nın birlik ve beraberliğin sembolü olduğunu ifade eden Başkan Ekrem Yüce, “Tek yürek olup, omuz omuza verdiğimizde altından kalkamayacağımız hiçbir şey yok. Allah’a hamdolsun 20 yıldır liderimiz Sayın; Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde AK Parti çatısı altında bu necip millete hizmet ediyoruz. Biz milletimiz için gündüz gece demeden çalıştıkça milletimiz de bunu görüyor ve her defasında desteğini gösteriyor. Milletimizin bu teveccühünü görmezden gelemeyiz. Bize verilen emanete ihanet edemeyiz. Hepimizin elinden geleni yaptığına canı gönülden inanıyorum. Her birimiz bu şehre ve bu millete hizmet etmek için çalışıyoruz” dedi.

TÜM YATIRIMLARI İSTİŞARE EDEREK YAPIYORUZ
Ferizli’de Büyükşehir eliyle yapılan yatırımlardan söz eden Başkan Yüce, “Sadece Ferizli’de 25,48 kilometreye tekabül eden 46 bin 955 ton asfaltlama çalışması yaptık. Ferizli-Söğütlü-Akarca arasında yağmur suyu, kanalizasyon ve atıksı arıtma tesisi projesini hayata geçiriyoruz. Kemalpaşa, İnönü, Devlet ve İstiklal mahallelerinin atık sularını toplayarak Karaman Atıksu Arıtma Tesisine ulaştıracak 16 buçuk kilometre uzunluğunda kanalizasyon hattı inşa ediyoruz. Çakmak ve Cumhuriyet caddelerinde düzenleme çalışmaları yapıyoruz. Kaldırım, aydınlatma ve peyzaj çalışmaları yapılacak ve caddelerimiz Ferizli’ye yakışan bir görünüme kavuşacak. Tüm bunları tabi ki il başkanımız, ilçe başkanımız, milletvekillerimiz, ilçe belediye başkanlarımızla istişare ederek yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Çünkü hepimizin amacı aynı: Sakarya’ya hizmet etmek” dedi.

KONGRELER BAYRAM GÜNÜDÜR
AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, “Kongreler bizler için bir bayram günü, adeta yeniden bir besmele çektiğimiz günlerdir. İnşallah Cumhurbaşkanımızın, liderimizin ortaya koyduğu vizyonla 2023, 2053, 2071 hedeflerine doğru giderken bu davaya hizmet etmiş siz değerli büyüklerimiz ve arkadaşlarımızla birlikte inşallah gönül gönüle vererek birlikte bu hizmetlere en büyük katkıları nasıl sağlarız onun hesabını yapacağız” dedi.

HAYALLERİMİZ, HEYECANLARIMIZ VAR
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, “Genç yaşla alakalı değildir. Genç kimin hayalleri varsa kimin rüyaları varsa kimin idealleri varsa kimin heyecanı varsa o gençtir. Bu kongrede genç olmayan var mı? Hepimizin rüyaları, hülyaları, idealleri, hayalleri, geleceğe ilişkin beklentileri, ümitleri var. Çünkü biz geleceğin, yüzyılların Türkiye'sini kurmaya, inşa etmeye çalışıyoruz. Onun için heyecanlıyız onun için gündüz gece çalışmaya devam ediyoruz. Eğer böyle bir hayalimiz olmasaydı bizim Akdeniz'de işimiz neydi? Eğer böyle bir hayalimiz olmasaydı Libya'da işimiz neydi? Suriye'de ne yapardık, ne işimiz olacaktı? Karadeniz'de gaz bulmak için neden uğraş veriyoruz? İşte o hayallerimiz heyecanımız var olduğu için bizde Sakarya'yı daha yaşanabilir kent haline getirmek için gayret sarf ediyoruz” dedi.
 


 

Yorumlar (0)