banner2

banner1

banner22

Engelli kıza cinsel istismar

Ferizli’de zihinsel engelli kıza cinsel istismar iddiasıyla anne, baba, 2 amca ve kızın sevgilisi tutuklandı. 16 yaşında ki engelli kız Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü yetkililerine teslim edildi

Ferizli 15.03.2021, 11:53 Editör: Ebru Bulut
Engelli kıza cinsel istismar
banner48

ZİHİNSEL ENGELLİ KIZI İSTİSMAR ETMİŞLER

Edinilen bilgilere göre Ferizli ilçesinde yaşayan 16 yaşındaki engelli Y.Y. isimli genç kıza babası H.Y. ve amcaları cinsel istismarda bulundu. Durumdan haberi olan anne F.Y. olayın duyulmaması için cinsel istismara göz yumdu. Genç kızın sevgilisi olduğu ileri sürülen U.K. ise zihinsel engelli genç kızı, çektiği fotoğraflarla tehdit ederek istismarda bulundu. Cinsel istismar olayı ilçede kulaktan kulağa yayılmaya başlayınca kimliğinin gizli kalmasını isteyen bir vatandaş durumu polise bildirdi.

BÜTÜN İĞRENÇLİKLER ORTAYA DÖKÜLDÜ

Ferizli İlçe Emniyet Amirliği ekiplerince tahkikatı yapılan olay sonrası 16 yaşındaki Y.Y ile birlikte anne F.Y. baba H.Y. ile 2 amca ve sevgili U.K. gözaltına alındı. Cumhuriyet Savcısının bizzat ifadeleri almasıyla bütün iğrençlikler ortaya döküldü. Cumartesi günü gözaltına alınan aile yakınları ve sevgili Pazar günü nöbetçi mahkemeye çıkarıldı.

CEZAEVİNİ BOYLADILAR

Mahkemeye çıkarılan baba H.Y ve iki amca cinsel istismardan, sevgili U.K ise şantaj ve istismardan anne F.Y.ise zihinsel engelli kızına yapılan cinsel istismara göz yummak suçlarından tutuklanarak cezaevine gönderildiler.

Yorumlar (1)
sevim 4 hafta önce
Allah belanızı versin o delikten hiç çıkmayın inşAllah aslında sizin gibileri asmak lazım cezaevinde yediğiniz yemekler size haram zıkkım olsun sizi cezaevlerinde beslemek değil dar ağacında görmek istiyoruz sizin gibileri cezasız bırakmayan hakimlerin savcıların kalbinden öpüyorum