banner2

banner1

banner22

Cezaevi kampüsünü ziyaret ettiler

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Seçim İşleri Başkanı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Cumhuriyet Başsavcısı Lütfü Dursun ve Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu Ferizli'de inşa edilen 6 bin kişi kapasiteli cezaevi kampüsünü ziyaret etti.

Ferizli 29.01.2021, 18:00 Editör: Aysima Kortak
Cezaevi kampüsünü ziyaret ettiler
banner48

Ferizli’de inşa edilen dev cezaevi kampüsünün yüzde 95’i tamamlanmıştı. İstanbul Silivri'de bulanan cezaevinde olduğu gibi kalabalık davaların görüleceği bir duruşma salonu da inşa edilen cezaevi kampüsünde 2 adet 2 bin 500 kapasiteli kapalı cezaevi, bir adet bin kişi kapasiteli yarı açık cezaevi bulunuyor.

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞTI

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Seçim İşleri Başkanı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Sakarya Cumhuriyet Başsavcısı Lütfü Dursun ve Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu yeni cezaevini ziyaret etti. Ziyaret ettiği anları sosyal medyadan paylaşan Ali İhsan Yavuz, “Ferizli ilçemizde 600 dönüm üzerinde yapılan; İkisi büyük kapalı ve biri açık 3 adet ceza infaz kurumu, 180 lojman, Çok amaçlı salon, 50 yataklı hastane, Bir fırın, Araç bakım atölyeleri, İtfaiye bölümü, güneş enerji sistemi Isı merkezi gibi bölümlerden oluşan Ferizli Ceza İnfaz Kurumları Kampüsündeki çalışmaları Başsavcımız ve Ferizli Belediye Başkanımızla birlikte yerinde görme fırsatı bulduk.”

Yorumlar (0)