• Reklam
Reklam
Reklam

“Ferizli’yi Gönül Belediyeciliği ile yöneteceğiz”

31 Mart’ta halkın teveccühü ile Cumhur İttifakı AK Parti Ferizli Belediye Başkan Adayı olarak seçimi kazanan İsmail Gündoğdu, görevi resmen devir aldı.

“Ferizli’yi Gönül Belediyeciliği ile yöneteceğiz”

31 Mart’ta halkın teveccühü ile Cumhur İttifakı AK Parti Ferizli Belediye Başkan Adayı olarak seçimi kazanan İsmail Gündoğdu, görevi resmen devir aldı.

“Ferizli’yi Gönül Belediyeciliği ile yöneteceğiz”
Editor: Haberlisin
03 Nisan 2019 - 20:42
Reklam

DEVİR TESLİM
Cumhur İttifakı AK Parti Ferizli Belediye Başkan Adayı olarak girdiği 31 Mart seçimlerinde halkın yoğun teveccühü ile belediye başkanı olarak seçilen İsmail Gündoğdu görevi teslim aldı. Ferizli Belediyesinde gerçekleştirilen devir teslim töreninde mevcut başkan Ahmet Soğuk’tan görevi devir alan İsmail Gündoğdu’yu bu günde AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, AK Parti İlçe Başkan vekili Muhsin Zurnacı ve MHP İlçe Başkanı Veysel Dikbaş, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda seveni de yalnız bırakmadı.

GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ
Soğuk’a çiçek takdim ederek görev süresi boyunca yaptığı hizmetlerden ötürü teşekkür eden Gündoğdu, “Ahmet Soğuk’a görevlerinden ve hizmetlerinden ötürü teşekkür ediyoruz. Bu bir bayrak yarışıdır. Bu bayram yarışında hizmet sırası şahsıma ve meclis üyesi arkadaşlarıma gelmiştir. Seçim döneminde söz verdiğimiz gibi halkımın gönüllerine girecek, gönül belediyeciliği ile Ferizli’yi halkımızda birlikte yöneteceğiz” dedi.

HERKESİN BAŞKANI HERKESİN MECLİSİ OLACAĞIZ
Seçim döneminin geride kaldığını vurgulayan Gündoğdu, “Seçim dönemi artık geride kaldı. Şimdi hizmet dönemi başlıyor. Biz kimseyi dışlamadan ve ötekileştirmeden belediyecilik yapacağız. Bize oy veren ve vermeyen herkesin belediye başkanı, herkesin meclisi olacak, tüm kesimlerin fikirlerini önemseyeceğiz. Sen ben siyaseti ile değil, biz olma şuuru ile hareket edeceğiz. Kazanan Ferizli olacaktır” şeklinde konuştu.

FERİZLİ HALKINA TEŞEKKÜR
Seçimlerde kendilerine destek veren tüm Ferizlilere teşekkür eden Gündoğdu, “Şimdiye kadar halkın belediyesi halkın meclisi halkın başkanı olacağız demiştik. artık buna ilaveten:  ‘Çalışma ve hizmet makamında olacağız. El birliği gönül birliği içinde olacağız. İnşallah bu milletin hayırlı evlatları olacağız’ diyoruz. Ayrıca 31 Mart seçimlerinde Cumhur İttifakının ardında dimdik duran hemşerilerimize de teşekkür ediyorum. Bizlerin yüzünü kara çıkarmadılar. Bizlere olan teveccühlerine layık olmak en büyük arzumuzdur. Ferizli’de artık yepyeni bir dönemi başlıyor. Ferizli’nin yapacak çok işi alacak çok yolu var. Hizmet siyaseti ile ilçemize altın çağını yaşatacağız” diye konuştu.
  
İSİMSİZ KAHRAMANLAR VURGUSU
Gündoğdu son olarak ise şunları kaydetti: “Seçim döneminde Cumhur İttifakımıza desteklerini esirgemeyen isimsiz kahramanlar var. Onlara kalbi teşekkürlerimi sunuyorum. Bizim her adımımızda bizlere destek oldular. Gece gündüz milletimizin bekası için çalıştılar. AK Parti ve MHP kadrolarına da teşekkür ediyorum. 31 Mart seçimlerinin önemini bilerek inançlarından asla taviz vermeden yanımızda durdular. Büyük bir aşk ve muhabbetle Ferizlili hemşerilerimize hizmet etme gayemizde bizi hep desteklediler. İnşallah hep birlikte Ferizlimizi daha iyi yerlere getirmek için çalışacağız.”
 
 
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Artık cezaevinde
Artık cezaevinde
Hülle mi yapıldı?
Hülle mi yapıldı?