banner2

banner1

banner22

Toprağa verildiler

Erenler Kamışlı Mahallesi’nde miras nedeniyle çıkan tartışmada hayatını kaybeden Safer Şanlı (67), Nuran Şanlı (54) ve Gökhan Şanlı (36) toprağa verildi.

Erenler 04.06.2021, 16:44 Editör: Aysima Kortak
Toprağa verildiler
banner48

NE OLMUŞTU?

Dün gece 23.50 saatlerinde Erenler ilçesine bağlı Kamışlı Mahallesi’nde meydana gelen olayda; aralarında daha önceden satılan arazilerin parası ve miras nedeniyle yapılan mal paylaşımı nedeniyle tartışma yaşanan 2 kardeşin çocukları Gökhan Şanlı ve Y. Şanlı arasında kahvehane önünde tartışma yaşandı. Çevredeki vatandaşların araya girmesiyle kuzenler kahvehaneden ayrıldı. Olay sonrasında Amcası ve kuzeninin evini basan Y. Şanlı, otomobilinden indiği gibi bahçedeki amcası Saffet Şanlı ve yengesi Nuran Şanlı’ya kurşun yağdırdı. Bu sırada sesi duyarak dışarı koşan Gökhan Şanlı’yı da silahla vuran saldırgan Y. Şanlı, daha sonra otomobille olay yerinden kaçtı. Saffet Şanlı ve eşi Nuran Şanlı olay yerinde hayatını kaybederken evli ve 3 çocuk babası Gökhan Şanlı ise yaralı olarak kaldırıldığı Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetmişti. Arbede sırasında yaralanan saldırgan Y. Şanlı ise yaralı halde başvurduğu hastanede gözaltına alınmıştı.

SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDILAR

Miras nedeniyle çıkan tartışmada hayatını kaybeden baba Safer Şanlı (67), anne Nuran Şanlı (54) ve oğulları Gökhan Şanlı (36) Erenler Kamışlı Mahallesi Merkez Camiinde kılınan cenaze namazı sonrası Köyiçi Mezarlığında toprağa verildi. Mezarlık çevresinde ise jandarma ekipleri geniş güvenlik önlemleri aldı.

Yorumlar (0)