banner2

banner1

banner22

Okullar ele alındı

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Erenler İlçe Milli Eğitim Müdürü Koray Oktay Özten ile birlikte Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk'e iade-i ziyarette bulundu.

Erenler 15.05.2018, 14:38
Okullar ele alındı
banner48

İl Milli Eğitim Müdürü Durmuş, beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Özten ile Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ü makamında ziyaret ederek görüşmelerde bulundu. Yapılan ziyarette Erenler ’deki okullar ele alındı.

EĞİTİME KATKIYA TEŞEKKÜR

Gerçekleşen ziyarette ağırlıklı olarak, Erenler’ de bulunan Ali Dilmen İlk ve Ortaokullarının yenilenmesi hakkında görüşmeler yapılarak istişarede bulunuldu.  Ali Dilmen İlk ve Ortaokullarında yıkımı yapılmadan yeni okul yapılması hususunda fikir birliğine varıldı. Söz konusu okullarla ilgili gerekli çalışmaları en kısa zamanda hayata geçireceklerini belirten İl Milli Eğitim Müdürü Durmuş, Erenler ilçesi ve ildeki okulların fiziki durumlarına büyük önem gösterdiklerini vurgulayarak Erenler Belediyesi’nin eğitime yapmış olduğu katkılardan dolayı Başkan Cavit Öztürk’e teşekkür etti.

EĞİTİM HER ZAMAN ÖNCELİĞİMİZ  

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Öztürk ise ‘‘ Ülkemize yeni değerler yetiştirilmesi için özellikle eğitim alanında gereken her türlü desteği veriyoruz. Öğrencilerimizin en iyi şekilde eğitimlerine devam edebilmeleri, en iyi şartlarda bilgiye ulaşabilmeleri için elimizden geleni yapıyoruz İlçemizdeki Ali Dilmen İlk ve Ortaokulunun fiziki yapısı ve yenilenmesi ile ilgili İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş Hanım ile yaptığımız istişare sonucu okulda yıkım yapılmadan yeni okul yapılması hususunda karar aldık. İlgilerinden dolayı İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş ve ekibine teşekkür ediyorum “ dedi.

 

 

 

Yorumlar (0)