banner2

banner1

banner22

Ocak ayında devam edecek

Kentsel Dönüşüm Projesi 2’nci Etap 1’inci Kısım konutlarının satışı hakkında bilgi veren Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, “2020 yılının son satışları 15 Aralık Salı günü Encümen tarafından yapılacak ihale ile gerçekleşecek, 2021 yılının satışları Ocak ayından itibaren devam edecektir” dedi.

Erenler 09.12.2020, 13:36 Editör: Gizem Demirsoy
Ocak ayında devam edecek
banner48

Erenler Belediyesi tarafından yapılan ve satışı devam eden Kentsel Dönüşüm Projesi 2’nci Etap 1’inci Kısım konutlarının satışları sürüyor. Devam eden satışlar hakkında detaylı bilgi veren Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, “Kentsel Dönüşüm Projesi 2’nci Etap 1’inci Kısım konutlarına vatandaşlarımızın ilgisi yoğun” dedi.

YILIN SON SATIŞI 15 ARALIKTA

Başkan Fevzi Kılıç, “Belediyemiz olarak 2020 yılının son satışları 15 Aralık Salı günü Encümen tarafından yapılan ihale ile gerçekleşecek. 2021 Yılının Ocak ayından itibaren satışlar encümende yapılan ihale ile devam edecek. Şimdiye kadar devam eden satışlarda daire, konut alan vatandaşlarımız dairelerine yerleşmeye başladı. Kendileri ile konuştuğumuzda memnun olduklarını görmek bizleri mutlu ediyor. Bölgede devam eden çalışmalar ile inşallah bölgeyi cazibe merkezi haline getireceğiz” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)