banner2

banner1

banner22

Kadın Kollarına teşekkür etti

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, AK Parti Erenler İlçe Kadın Kolları’nın Seçim Koordinasyon Merkezi toplantısına katılarak, çalışmalarından dolayı kadınlara teşekkür etti.

Erenler 16.05.2018, 09:57
Kadın Kollarına teşekkür etti
banner48

“ÖZVERİLİ ÇALIŞMALAR”

Başkan Öztürk, Erenler İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz’ında hazır bulunduğu AK Parti Erenler İlçe Kadın Kolları’nın ilçe teşkilat binasında gerçekleştirdiği seçim koordinasyon merkezi toplantısına katılarak, 24 Haziran seçimleri ile ilgili çalışmalarını sürdüren Kadın Kolları ile bir araya geldi. Toplantıda Başkan Öztürk, İlçe Kadın Kolları’nın göstermiş oldukları özverili çalışmalarından dolayı tebrik ederek hediye olarak eşarp ile birlikte gül takdim etti.

“BÜYÜK BİR MÜCADELE ÖRNEĞİ”

Erenler İlçe Kadın Kolları Başkanı Belgin Demirağ’ın daveti üzerine toplantıya katılarak Kadın Kollarının gerçekleştirdiği seçim çalışmaları hakkında bilgiler alan Başkan Öztürk; "Sizler teşkilatımızın çok önemli bir parçasısınız. Seçim dönemlerinde gecenizi gündüze katarak, yeri geldiğinde işinizi gücünüzü, çoluğunuzu çocuğunuzu bırakarak çalışıp, çalınmadık kapı bırakmıyorsunuz. Ülkemiz ve milletimiz için. Sizlerin bu vefakâr ve cefakâr çalışmalarınızı unutmak mümkün değil. Allah sizden razı olsun" diyerek Kadın Kollarının geçmiş anneler gününü kutladı.

 

Yorumlar (0)