banner2

banner1

banner22

'Her daim halkın yanındayız'

TBMM’nin tatile girmesi ile soluğu Sakarya’da alan AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek Belediye Başkanı Cavit Öztürk ile birlikte Erenlerde teşekkür turuna çıktılar.

Erenler 30.07.2018, 13:58
'Her daim halkın yanındayız'
banner48

AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek beraberinde Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk ile birlikte 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili seçimleri sonrası ilçe mahallelerini ziyaret ederek mahalle halkına desteklerinden dolayı teşekkürlerini iletmeye devam ediyorlar. 

Teşekkür ziyaretlerinde Atabek ve Öztürk Erenler Yeşiltepe Mahallesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Büyükesence Mahallesi ve Küçükesence Mahallesi Türbe etkinliklerinde vatandaşlarla hasbihâlde bulunarak teşekkürlerini ilettiler. Teşekkür ziyaretleri sonrası Erenler ilçesinde bir iş yeri açılışına da katılan Atabek ve Öztürk burada açılışa katılmak üzere Erenlere gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ravza Kavakçı ve AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç’ı birlikte karşılayarak iş yeri sahibine hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

‘Yapacak çok işimiz var’

TBMM’nin tatile girmesi ile soluğu Sakarya’da alan Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek hız kesmeden teşekkür turlarına devam ediyor. Erenler ilçesinde gerçekleştirdiği ziyarette bir açıklama yapan Atabek, “ Seçim süreci içerisinde bizlerden desteklerini esirgemeyen bizleri yalnız bırakmayan başta Belediye Başkanımız Cavit Öztürk olmak üzere bizlere destek veren, gayret eden ve çalışan bütün kardeşlerimize ve tüm Erenler halkına şükranlarımı sunuyorum. 24 Haziran seçimleri hepimizin birlikte el ele vererek kazandığımız bir başarıdır. Şimdi ise vakit hizmet vaktidir. Ülkemiz için, Sakarya ve Erenler için yapacak çok işimiz var” dedi.

‘Fırsat buldukça ziyaret edeceğiz’

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk ise mahalle ziyaretlerinde Milletvekili Atabek’i ilçelerinde ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını dile getirdi. Öztürk, Erenler halkı, tüm zamanların en yükse oyu olan yüzde 76 oy ile her zaman olduğu gibi bir kez daha Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olan güvenini ve bağlılığını ortaya koymuş sevgisini göstermiş tercihini istikbal ve istikrardan yana kullanmıştır. Bende bu anlamda Erenlerdeki vatandaşlarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum. Bizler seçimler öncesinde olduğu gibi seçimler sonrasında da her daim halkımızın yanında olduk ziyaretlere devam ettik ve ediyoruz. Bugünde bu anlamda çok kıymetli kardeşim Milletvekilimiz Çiğdem Erdoğan Atabek ile birlikte ziyaretlerimizi gerçekleştiriyor milletin iradesine sahip çıkan hemşerilerimize teşekkürlerimizi iletiyoruz. Fırsat buldukça bundan sonra da bütün hemşerilerimizi ziyaret ederek teşekkürlerimizi iletmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Yorumlar (0)