banner2

banner1

banner22

Görenler aileye haber versin

Erenler'de yaşayan 35 yaşındaki zihinsel engelli Selçuk Konakçı, önceki gün ayrıldığı evine geri dönmedi. Ailesi şimdi her yerde Konakçı'yı arıyor.

Erenler 18.09.2020, 22:42 Editör: Aysima Kortak
Görenler aileye haber versin
banner48

Erenler ilçesi Hacıoğlu Mahallesinde ailesi ile birlikte yaşayan 35 yaşındaki zihinsel engelli Selçuk Konakçı, önceki gün gezmek amacıyla evden çıktı. Eve geri dönmeyince paniğe kapılan ailesi polise başvurarak oğullarının eve dönmediğini ve bulunmasını istedi.

EVE GERİ DÖNMEDİ

Baba Ahmet Konakçı, "Oğlum Perşembe günü sabah evden çıktı ancak bir daha geri dönmedi. Evden çıktığında üzerinde askeri desen pantalon ve tişört vardı. Oğlum rahatsızlığından dolayı ilaç kullanıyor ve ilaçlarını içmediği için bir yerde bayılıp kalma tehlikesi var. Genelde Eski Sakarya Köprüsü, Kentpark ve Çark Caddesi civarında gezer ancak eve dönmedikten sonra bu bölgelerde aramamıza rağmen kendisini bulamadık. Oğlumu görenlerin insaniyet namına bize ulaşmasını istiyoruz" dedi.

KOLUNDA SEVGİ DÖVMESİ VAR

Baba Konakçı, oğlunun kolunda sevgi dövmesi olduğunu da söyledi. Kayıp Selçuk Konakçı'yı gören ya da bilenlerin 0538 389 53 41 numaralı telefondan aileye bilgi verebilecekleri kaydedildi.

Yorumlar (0)