banner2

banner1

banner22

Gelenek bozulmadı!

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk her yıl olduğu gibi bu yıl da Belediye personeli ve aileleri ile iftar yemeğinde bir araya geldi.

Erenler 21.05.2018, 13:16
Gelenek bozulmadı!
banner48

Başkanı Öztürk Ramazan ayında personeline verdiği iftar yemeği geleneğini bu yıl da bozmadı.  Başkan Öztürk,  Erenler Belediyesi Düğün Salonunda gerçekleşen personel iftarında Belediye personeli ve aileleri ile iftar sofrasında buluştu. Geleneksel hale gelen iftar yemeğine Başkan Yardımcıları, Birim Müdürleri,  belediye bünyesinde çalışan personel ve aileleri katıldı.

PAYLAŞMA DUYGUSU

İftar öncesi tüm masaları gezerek personel ile selamlaşan Başkan Öztürk, iftar sonrası yaptığı konuşmada “ Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz iftar sofrasında belediye çalışanlarımız ile bir araya gelerek birlik, beraberlik ve paylaşma duygularımızı pekiştirmiş oluyoruz” dedi

PERSONEL VE AİLELER KAYNAŞTI

Samimi bir ortamda gerçekleştirilen yemekte Başkan Öztürk, “Ramazan Ayının sağlık, huzur ve mutluluk getirmesi dileği ile Ramazan’ın feyzinden, bereketinden, rahmetinden istifade edilmesini temenni ediyorum. Cenabı Hak hamdolsun bizleri sağlıkla, huzurla yine iftar sofrasında buluşturdu.  Ramazan, paylaşma, bereket ve rahmet ayıdır. Bizde çalışma arkadaşlarımızla rahmeti paylaşalım istedik. Bu mübarek ayda iftar yemeğimize gelerek bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyorum” dedi. Başkan Öztürk, yemek sonrası belediye personeli ile çay eşliğinde sohbet ederek, personel ve aileleri ile birlikte hatıra fotoğrafı da çektirdi.

Yorumlar (0)