banner2

banner1

banner22

Fikir alışverişinde bulundular

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Erenler Kaymakamı Salih Karabulut ve ilçe daire müdürleri Muhtarlar ile bir araya geldiler.

Erenler 30.05.2018, 13:22
Fikir alışverişinde bulundular
banner48

Başkan Öztürk İlçedeki talep ve şikâyetlerinin konuşulduğu istişare toplantısında ilçe muhtarları ile bir araya geldi.  İstişarede ilçe sorunlarının, talep ve görüşlerin daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulabilmesi adına fikir alışverişinde bulunuldu.

Erenler Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleşen toplantıya Erenler Kaymakamı Salih Karabulut, Belediye Başkanı Cavit Öztürk, İlçe Müftüsü Harun Bayraktutar, İlçe Muhtarlar Derneği Başkanı Şaban Süleyman, ilçe bürokratları ve muhtarlar katıldı.

İstişarede bulunuldu

Toplantıda, Başbakanlık tarafından Filistin için başlatılan insani yardım kampanyasının vatandaşa duyurulması ile ilgili gerekli mercilere düşen görevler, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili seçimleri ile ilgili alınacak tedbirler ve Ramazan ayı boyunca ihtiyaç sahiplerinin belirlenmesi konularında istişarede bulunuldu.

‘Altından kalkamayacağımız hiçbir şey yok’

 Yapılan genel değerlendirme ve bilgilendirmelerin ardından gündem maddelerinde yer alan insani yardım kampanyasının duyurulması hakkında sürdürülen çalışmalara değinen Başkan Öztürk “İsrail katliamlarına devam ediyor. Orda İslam’ın sancaktarlığını yapan mazlum halk için başlatılan insani yardımların duyurulması konusunda muhtarlarımıza önemli görevler düşmektedir. Ayrıca Ramazan ayı boyunca mahallerimizde ihtiyaç sahiplerinin belirlenmesi hususunda muhtarlarımız ile iş birliği yaparak İlçe kaymakamlığına yönlendirilmelidir. Her iki konuda da vatandaşlarımızın yardımseverliği ve duyarlılığı ile altından kalkamayacağımız hiçbir şey yok” diye konuştu.

‘Mazlumların yanında olmalıyız’

İlçe Kaymakamı Salih Karabulut ise konuşmasında ” Öncelikle sağlık huzur ve mutlulukla tüm sevdiklerinizle birlikte nice Ramazanlara erişmenizi Allahtan niyaz ediyorum.   Sevinmek kadar sevindirmenin de büyük önem taşıdığı bu özel günlerde ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatarak mazlumların yanında olmalıyız. Bu konuda muhtarlarımız ile iş birliği yaparak ihtiyaç sahiplerini belirlenerek ilçe kaymakamlığına yönlendirilmelidir.” dedi

Yorumlar (0)