banner2

banner1

banner22

Erenler'de yangın

Erenler ilçesinde bulunan boş bir araziye dökülen çöplük alanda çıkan yangın şehirde paniğe neden oldu. Şehrin birçok farklı bölgesinden görülen yangın havadan da görüntülendi.

Erenler 29.08.2020, 15:45 Editör: Aysima Kortak
banner48

Edinilen bilgilere göre; ,Yangın, Erenler ilçesi Yeni Mahallesinde bulunan Hoca Ahmet Yesevi Caddesi mevkiinde meydana geldi. Boş bir araziye dökülen çöplük alanda henüz belirlenemeyen bir sebepten dolayı yangın çıktı. Kısa sürede büyüyen yangın nedeniyle bölgeyi dumanlar kapladı. Şehrin birçok farklı bölgesinden görülen yangın paniğe neden oldu. Olayın haber verilmesi üzerine bölgeye itfaiye ile polis ekipleri sevk edildi.

SÖNDÜRME ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

İtfaiye ekiplerince müdahale edilen yangına destek için iş makinelerde bölgeye gönderildi. Çevrede paniğe sebep olan yangın havadan da görüntülendi. Çöplük alanda çıkan yangında herhangi bir can veya mal kaybı yaşanmazken, ekiplerin yangını söndürme çalışmaları sürüyor.

ELEKTRİK KESİNTİSİ YAŞANABİLİR

Yangının çıktığı bölgede yüksek gerilim tellerinin olduğu ve bu nedenle bölgede elektrik kesintisi yaşanabileceği de belirtilirken Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, itfaiye ekiplerinin zehirlenmelere karşı önlemlerin alındığını bildirdi. 

YANGIN SÖNDÜRÜLDÜ

Alevler, ekiplerin yaklaşık 3 saat süren çalışmasının ardından söndürüldü. 

Yorumlar (0)