banner2

banner1

banner22

'Duvarları kaldırıyoruz'

Mahalleleri ziyaretlerine aralıksız devam eden Başkan Cavit Öztürk ve Başkan Yardımcısı Muhammet Kıratlı esnaf ve vatandaşlar ile bir araya geldi.

Erenler 01.08.2018, 17:01
'Duvarları kaldırıyoruz'
banner48

Taleplerini dinledi

Her fırsatta mahalleleri ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Öztürk, Başkan Yardımcısı Muhammet Kıratlı ile birlikte Hacıoğlu, Tabakhane ve Sarıcalar Mahallelerine ziyarette bulundular. Öztürk, Mahalle sakinlerinin ve mahalle esnaflarının kendilerine yönelttiği öneri ve talepleri dinleyerek vatandaşlara hizmetler ve yürütülen projelerle ilgili bilgiler aktardı.

Çözüm bulmaya çalışıyoruz’

 İlçe Mahallelerindeki kahvehanelerde mahalle sakinleri ve mahalle esnafı ile buluşarak istişare eden sorunları bizzat mahalle halkından dinleyen Başkan Öztürk “Sık sık ilçe mahallelerimizde esnaf yaşlı ve hasta ziyaretleri gerçekleştiriyoruz. Onlarla hasbihalde bulunarak sıkıntılarını giderme gayreti içerisindeyiz.  Vatandaşlarımızın görüşlerini dinliyoruz sorunlarına yerinde çözüm bulmaya çalışıyoruz. Yaptığımız mahalle ziyaretlerindeki halk buluşmaları ile Belediye ve vatandaş arasındaki duvarları kaldırıyoruz” diye konuştu.

Acılarını ve sevinçlerini paylaşıyoruz’

Mahalle sakinlerinin talep ve görüşlerini birebir kendilerinden dinlediklerini belirten Başkan Öztürk “Mahalle sakinlerimizin talep ve görüşlerini birebir kendilerinden dinleyerek, taleplerin çözüme kavuşması adına çalışmalarımızı yürütüyoruz. Ziyaretlerimiz esnasında vatandaşlarımızın memnuniyetini ve bizlere olan güvenlerini de görmüş oluyoruz. Elimizden geldiğince halkımızın iyi ve kötü günlerinde yanlarında oluyor acılarını ve sevinçlerini paylaşıyoruz” dedi.

Yorumlar (0)