banner2

banner1

banner22

Çocuklar doyasıya eğlendi

Erenler Belediyesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen Ramazan etkinlikleri bu yıl da tüm coşkusu ile devam ediyor.

Erenler 23.05.2018, 10:12
Çocuklar doyasıya eğlendi
banner48

Geçtiğimiz aylarda açılışı yapılan çocukların keyifle vakit geçirdikleri Oyun Sokağına kurulan sahnede Hacivat ve Karagöz gösterisi, palyaço, gösterileri ile çocuklar doyasıya eğlendi.

YOĞUN İLGİ

Oyun Sokağında gerçekleşen Ramazan etkinliğine 7’den 70’e vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte çocuklara pamuk şeker ikram edildi. Etkinliğe katılan çocuklar gösterilerin yanı sıra Oyun Sokağında yer alan oyun alanlarında çocuklar gönüllerince eğlendi.

RAMAZAN EĞLENCELERİ RAMAZANIN VAZGEÇİLMEZİ

Oyun Sokağındaki Ramazan Etkinliğe ziyarette bulunan Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk ve Başkan Yardımcısı Muhammet Kıratlı meydan içerisinde ki vatandaşlarla sohbet etti. Ramazan Ayı’nın ibadetin, toplumsal dayanışmanın, paylaşmanın, kardeşliğin, birlik ve beraberliğin en yoğun yaşandığı ay olduğunu belirten Başkan Öztürk, “Ramazan Ayı’nın bir diğer vazgeçilmezi de Ramazan eğlenceleri. Yunus Emre Diriliş Meydanı, Sakarya Park ve Oyun Sokağın gerçekleştireceğimiz da Ramazan etkinliklerimiz ile Erenlerlilere bir ay boyunca unutulmaz bir Ramazan yaşatacağız. Hemşerilerimiz hem geçmiş Ramazanları yâd edecek hem de eğlenecek” dedi.

RAMAZAN BOYUNCA DEVAM EDECEK

Tüm vatandaşları Ramazan etkinliklerine davet eden Başkan Öztürk geleneksel olarak düzenledikleri Ramazan etkinliklerinin bu yıl da Ramazan boyunca her cuma ve cumartesi günleri Sakaryapark, her salı ve çarşamba günleri Oyun Sokağı ve Pazar günleri Yunus Emre Diriliş meydanında devam edeceğini belirtti.

Yorumlar (0)