banner2

banner1

banner22

Böyle gasp görülmedi

Erenler Uluyol Caddesi’ndeki bir benzin istasyonunda yakıt almak için duran vatandaş hayatının şokunu yaşadı. Talihsiz vatandaş arabasından yaka paça dışarı atılıp aracı gasp edildi.

Erenler 02.09.2021, 15:15 Editör: Aysima Kortak
banner48

EMNİYETE BAŞVURDU

Olay, Erenler Uluyol Caddesi’nde bulunan bir benzin istasyonunda meydana geldi. Aracına yakıt almak için istasyona giren bir vatandaş arabasından yaka paça dışarı atılıp aracı gasp edildi. Akaryakıt istasyonunda saniye saniye kaydedilen görüntüler meşhur araba çalma oyunu Grand Theft Auto’yu (GTA) aratmadı. Neye uğradığını şaşıran araç sahibinin üzerindeki şokun etkisini uzun süre atamadığı görüldü. Yolun karşısına geçip aracına uzaktan bakan araç sahibi benzin istasyonu çalışanlarının da yardımıyla emniyete başvurdu.

KISKIVRAK YAKALANDI

Emniyet güçleri olay ile ilgili başlattıkları soruşturmada araç hırsızının A.F. (31) olduğunu tespit ederken gasp edilen araç ise olaydan bir süre sonra Serdivan’da terk edilmiş şekilde bulundu. A.F. ise başka bir araç sahibini aynı şekilde gasp ederken kıskıvrak yakalandı ve tutuklandı. A.F’nin uyuşturucu madde kullanımı ve kasten adam yaralama başta olmak üzere birden fazla suç kaydının olduğu öğrenildi.

Yorumlar (0)