banner2

banner1

banner22

Bilgilendirme yapıldı

Erenler İlçe Muhtarlar Derneği Erenler Kızılay temsilciliğine hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak Kızılay’ın her daim destekçisi olacaklarını belirttiler.

Erenler 30.07.2018, 14:04
Bilgilendirme yapıldı
banner48

Erenler Muhtarlar Derneği Başkanı Şaban Süleyman beraberinde Erenler Mahalle Muhtarı Basri Üçcan ve Tabakhane Mahalle Muhtarı Erol Şahin ile birlikte Erenler Kızılay Temsilcisi Ahmet Özgedik’i Erenler Kızılay binasında ziyaret ettiler. Ziyarette Erenler Kızılay temsilciliğini gezdirerek yaptığı çalışmalar hakkında bilgi veren Özgedik Kızılay’ın başlatmış olduğu Kurban Bağışı kampanyası ile ilgili de bilgiler aktardı.

‘Yanınızdayız’

Ahmet Özgedik’i yeni görevinde tebrik ve hayırlı olsun ziyaretinde bulunduklarını belirten Muhtarlar Derneği Başkanı Şaban Süleyman “ Erenler Kızılay temsilciliğine Erenler Mahalle muhtarımız ve Tabakhane mahalle muhtarımız ile hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Ahmet Kardeşimize yeni görevinde başarılar dileyerek Erenler Kızılay temsilciliğinin hayırlı vesile olmasını temenni ediyorum.  Her daim 33 muhtarlığımız ile birlikte Erenler Kızılay’ının yanında olacak desteğimizi esirgemeyeceğiz” dedi.

‘Hayırlı işlere imza atacağız’

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Özgedik “ Öncelikle Muhtarlar Derneği Başkanımız Şaban Süleyman’a ve şahsında tüm muhtarlarımıza teşekkür ediyorum.  Muhtarlar Derneğimizin ve muhtarlarımızın her daim yanımızda olacaklarından şüphemiz yok. Muhtarlar derneğimiz ile Kurban bağışları ile ilgili de bilgi vererek istişarede bulunduk inşallah hep birlikte güzel hayırlı işlere ön ayak olarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz “ dedi.

Yorumlar (0)