banner2

banner1

banner22

Açılışa yoğun katılım

Erenler ilçesinde 100 gün gibi kısa bir sürede tamamlanan Kapalı Pazar Yeri’nin açılış töreni yoğun katılımla gerçekleşti. Törende konuşan Başkan Kılıç, “Kapalı pazar yerimiz çok geniş ve güvenlik konusunda sıkıntı yaşanmayacak. Güvenlik kameralarımız var aileler kendileri alışveriş yaparken çocuklarını bırakabileceği güvenli bir yerimiz var” dedi.

Erenler 14.10.2021, 12:29 Editör: Aysima Kortak
banner48

100 gün gibi kısa bir sürede tamamlanan Erenler Belediyesi’nin Kapalı Pazar Yeri faaliyete geçiyor. İlçenin önemli bir ihtiyacı olan Kapalı Pazar Yeri tamamlanırken hem Pazartesi hem de Çarşamba pazarının sebze kısmı artık burada hizmet verecek.

AÇILIŞ TÖRENİNE YOĞUN KATILIM

Kapalı Pazar yerinin açılış törenine Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever ve STK temsilcileri katıldı.

YOL HARİTASI HAZIRLADIK

Törenin açılışında konuşma yapan Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, “Erenler’de yaşayan vatandaşlarımızın düşüncelerini görüşlerini aldık. Hemşehrilerimizin eksikliği nedir diye bir yol haritası hazırladık. Çiftçilerimizin tarla yolları ile ilgili yollarını hallettik. Doğal gaz ile ilgili problemimiz kalmadı. Erenler’de kapalı bir pazar yerimiz yoktu. Bir pazar yerimiz vardı ama buraya 20 yerden giriş vardı. Güvenlik konusunda sıkıntı yaşanabiliyordu. Kapalı pazar yerimiz çok geniş ve güvenlik konusunda sıkıntı yaşanmayacak. Güvenlik kameralarımız var aileler kendileri alışveriş yaparken çocuklarını bırakabileceği güvenli bir yerimiz var. Emeği geçen herkese teşekkürler” dedi.

OMUZ OMUZA ÇALIŞIYORUZ

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, “Bizler belediye diye ayrım yapmıyoruz. Büyükşehir ve ilçe belediye olarak omuz omuza çalışıyoruz. Bu yapı Erenler için bir ilk. Çok güzel bir mekan oldu. Erenlere hayırlı olsun. Emeği geçen herkese teşekkürler ederim. İyi ki Sakaryalıyım, iyi ki Erenlerliyim” diye belirtti.

AÇILIŞ GERÇEKLEŞTİ

Yapılan konuşmaların ardından kurdele kesilerek Kapalı Pazar Yeri açılışı gerçekleştirildi.

Yorumlar (0)