banner2

banner1

banner22

8 kırsal mahallede doğalgaz çalışmaları başladı

Erenler de 8 kırsal mahalleyi kapsayan doğalgaz çalışmasında ilk kazma vuruldu. Çalışma hakkında bilgi veren Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, “Seçim döneminde bölgedeki hemşehrilerimizin talebi doğrultusunda 2020 yılı içerisinde doğalgaz için söz vermiştik. Bugün start verildi ve inşallah 2020 yılı içerisinde tamamlanacak” dedi.

Erenler 11.06.2020, 16:11 Editör: Ebru Bulut
8 kırsal mahallede doğalgaz çalışmaları başladı
banner48

İLK KAZMA VURULDU

Erenler de 8 kırsal mahallede doğalgaz için AGDAŞ çalışmalara başladı. Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, AGDAŞ Genel Müdürü Kenan Demir, Belediye Başkan Yardımcıları Rahmi Şengül, Serkan Cerrahoğlu ve bölgedeki mahallelerin muhtarlarının eşliğinde gerçekleşen program ile ilk kazma vuruldu. Başkan Kılıç, 2020 yılı içerisinde Çaybaşıyeniköy, Tuapsalar, Şükriye, Hürriyet, Çaykışla, Sarıcalar, Şeyhköy ve Epçeller mahalleleri olmak üzere 8 kırsal mahallelerine doğalgazın ulaşacak olmasının mutluluklarını yaşadıklarını ifade etti.

2020 YILI İÇERİSİNDE TAMAMLANACAK

Başkan Kılıç, “Seçim döneminde bölgedeki hemşehrilerimizin talebi doğrultusunda 2020 yılı içerisinde doğalgaz için söz vermiştik ve bugün start verilen çalışma 2020 yılı içerisinde tamamlanacak. Bugün burada bu sözü gerçekleştirmenin sevincini yaşıyoruz” dedi.

3 AY ERTELENDİ

Başkan Kılıç, “8 Mahallemizi kapsayan doğalgaz çalışmasında yılbaşındaki planımız startın Mart ayının başında verilmesiydi fakat Covid-19 ile birlikte yaşanan pandemi süreci nedeniyle 3 ay gibi bir süre ertelemek zorunda kaldık” dedi.

HAYIRLI OLSUN

Başkan Fevzi Kılıç, “AGDAŞ çalışmasına devam ederken bizde kazı sonrasında bozulan yollarda zaman kaybetmeden tadilat çalışmalarımızı da gerçekleştireceğiz. Erenlerimiz için çalışıyor, kalıcı hizmet ve eserler vermenin mücadelesini veriyoruz. Hemşehrilerimiz için hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

AMACIMIZ EYLÜL AYINDA İLK GAZIN VERİLMESİ

AGDAŞ Genel Müdürü Kenan Demir ise, “Ekiplerimiz çalışmalarına bugün itibari ile başladı. 8 mahalledeki yaşayan vatandaşlar için hayırlı olmasını diliyorum. Sayın Belediye Başkanımız Fevzi Kılıç’ın bu konuda emeği ve gayreti çok büyük. Amacımız Eylül ayında ilk gazın verilmesi ve 8 mahallede ise çalışmaların 2020 yılı içerisinde tamamlanması” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)