banner2

banner1

banner22

1 hafta süreyle…

Erenler Belediyesi’nden Çarşamba Pazarı hakkında yapılan açıklama yarın kurulacak olan pazarda Kumaş Pazarı’nın bir hafta geçici olarak kapatılmasına, meyve ve sebze bölümünün ise açık olmasına karar verildiği ifade edildi.

Erenler 17.03.2020, 11:56 Editör: Ebru Bulut
1 hafta süreyle…
banner48

Erenler Belediyesi Koronavirüs’ü nedeniyle başlattığı dezenfekte çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Dezenfekte çalışmalarının yanı sıra ilçede önlemlerde alınmaya devam ediliyor. Belediye tarafından yapılan açıklamada, Dünya genelinde hızla yayılan Koronavirüs nedeniyle alınan önlemler kapsamında 18 Mart Çarşamba günü (Yarın) ilçede kurulacak olan Çarşamba Pazarı’nda Kumaş Pazarının bir hafta geçici olarak kapatılmasına, meyve ve sebze bölümünün ise açık olmasına karar verildiği ifade edildi.

Yapılan açıklamada, “Halkımızın sağlığı açısından Temizlik İşleri Müdürlüğü ekibimiz Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulu'nca belirlenen şekilde dezenfekte işlemini uygulamaya ve Zabıta Personelimizde İç İşleri Bakanlığımızın talimatlarını kapsamında çalışmalarına devam ediyor” ifadeleri kullanıldı.

Yorumlar (0)