banner2

banner1

banner22

SASTOP’tan SATSO’ya ziyaret

Sakarya Sivil Toplum Platformu (SASTOP) üyeleri, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Başkanı Akgün Altuğ ile Meclis Başkanı Talip Kuriş’i ziyaret ederek şehrin sorunlarını paylaştı.

EKONOMİ 26.08.2021, 16:29 Editör: Ebru Bulut
SASTOP’tan SATSO’ya ziyaret
banner48

RAPOR HAZIRLADILAR

Ziyaretlere SASTOP’u temsil eden Geçmiş Dönem Baro Başkanı Av. Önder Döker,  geçtiğimiz Dönem Ziraat Odası Başkanı Hamdi Şenoğlu ve TÜVASAŞ Müdürlerinden Fikret Kökalp, Sivaslılar Derneği Başkanı ve Sevgi Derneği Başkan Yardımcısı Aytaç Güner katıldı. TURABDER Sakarya Şube Başkanı ve SASTOP Moderatör Eş Başkanı Av. Ü. Önder Döker, Sakarya’nın sorunlarını 2005 yılından bu yana incelediklerini ve yöneticilere çalışmalarında kolaylık olması için rapor hazırladıklarını belirterek, bir an önce Sakarya’mızın daha ileriye gitmesini ve markalaşmasını hedeflediklerini ifade etti.

HEDEF 3 OSB 

SATSO Başkanı Akgün Altuğ konuşmasında, “Sakarya’mıza üç Organize Sanayi Bölgesi daha yapılması hedeflerimiz içindedir. SASTOP ile ilişkilerimiz her zamanki gibi devam edecektir. Ancak tüm kurumlar karşılıklı istişare için bir araya geldiklerinde hedeflerimize daha çabuk ulaşırız” ifadelerini kullandı.

HEP BİRLİKTE

SATSO Meclis Başkanı Talip Kuriş, “Sakarya’yı ilgilendiren konuları biz de takip ediyoruz. Şehrimizin gelecekteki hedefleri için her konuda kurumlarla işbirliği içerisinde hep birlikte hizmet ediyoruz. SASTOP ile her zaman Sakarya’nın sorunlarını paylaşmaya hazırız” dedi.

Yorumlar (0)