banner22

Kabacan yeniden başkan

Sakarya Sebze ve Meyveciler Odası Olağan Genel Kurulu bugün gerçekleştirildi. Mevcut Başkan Muzaffer Kabacan 2 adaylı kongrede rakibine büyük fark atarak yeniden başkan seçildi.

EKONOMİ 13.01.2022, 17:54 Editör: Ebru Bulut
Kabacan yeniden başkan
banner48

Bugün düzenlenen ve mevcut Başkan Muzaffer Kabacan ile Mehmet Demir'in yarıştığı kongrede mevcut başkan Muzaffer Kabacan Mehmet Demir’e büyük fark attı. 332 oy alan mevcut Başkan Muzaffer Kabacan yeniden Sebze ve Meyveciler Odası Başkanı seçilirken ona rakip olan Mehmet Demir ise destekçilerinden 87 oy alabildi.

“NEDEN 87 OY KAYBETTİK BUNUN DERDİNE DÜŞECEĞİZ”

banner84
Kongreden sonra Haberlisin.com’a özel açıklama yapan Muzaffer Kabacan, “332 oy alarak kazandık seçimi. 87 oy alan arkadaşımız da bizim arkadaşımız. Bu sonuçlar hepimiz için hayırlı uğurlu olsun. Biz bundan sonra neden 87 oy kaybettik bunun derdine düşeceğiz. 87 oyun sorgusunu yapacağız kendimizdeki eksikleri sorgulayacağız. Esnafımızı neden bu kadar darıltmışız, onlarında gönlünü almak için son derece ciddi bir şekilde çalışacağız. Esnafımız için uğraş vereceğiz. Esnafımız bize bu kadar güvenerek oy verdi biz de esnafımızın güvenini yere düşürmeyeceğiz. Esnafımızın daha iyi yerlere gelebilmesi için çalışacağız” dedi.

Yorumlar (0)