banner2

banner1

banner22

İndirim protokolü imzalandı

Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan, üyelerin ve birinci derece yakınlarının ağız ve diş sağlığı tedavisi için indirim protokolü imzaladıklarını duyurdu.

EKONOMİ 13.07.2020, 13:20 Editör: Ebru Bulut
İndirim protokolü imzalandı
banner48

“SAĞLIK HİZMETİ İÇİN ÖZEL İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALADIK”

Oda üyesi olan esnafların sosyal yaşantısına fayda sağlayan projeler üretmeye devam eden Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası yeni bir hizmet daha başlattı. Serdivan’da bulunan Özel Hilal Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile protokol imzaladıklarını belirten Başkan Akdardağan, “Oda üyelerimizin faydalanması için yeni bir hizmeti daha başlatmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Üyelerimizin ve birinci derece yakınlarının yararlanacağı sağlık hizmeti için özel indirim protokolü imzaladık. Poliklinik Başhekimi Sayın Dr. Muhammet Yıldırım ile imza altına aldığımız protokol gereğince üyelerimiz sağlık hizmeti aldığında indirim imkanından faydalanacaklar.” dedi. 

“YÜZDE 20’DEN BAŞLAYAN İNDİRİM SAĞLANACAK”

Başkan Akdardağan, “Esnaflarımıza kendileri ve birinci derece yakınlarına yani anne, baba, eş ve çocukları için her türlü ağız ve diş sağlığı tedavisinde yüzde 20’den başlayan indirim sağlanacak. Ayrıca diğer işlemlerde taksit imkanının yanı sıra, muayene ve röntgen çekim hizmetleri de ücretsiz yapılacaktır. Esnaflarımız indirim hizmetiyle ilgili merak ettikleri her sorunun cevabını odamızı arayarak alabilirler. Kullanıma sunduğumuz protokol camiamıza hayırlı olsun. Üyelerimizin refahını artıracak, sosyal yaşantımıza katkı sağlayacak ve hizmeti ilke edinen projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz.” dedi.

Yorumlar (0)