banner2

banner1

banner22

Her alanda tercih Sakarya

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Meclis Başkanı Talip Kuriş ve Yönetim Kurulu Üyeleri, SESOB Başkanı Hasan Alişan’ı ziyaret ettiler.

EKONOMİ 22.05.2018, 16:39
Her alanda tercih Sakarya
banner48

‘BİRLİKTE ÇALIŞMAKTAN MEMNUN OLACAĞIZ’

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen oda seçimleri ve genel kurulun ardından SESOB Başkanı Alişan ve Yönetimine hayırlı olsun dileklerinde bulunan SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, “ SATSO ve SESOB gibi sivil toplum kuruluşları şehrin iş dünyasına, ekonomisine ve hitap ettikleri kesim itibariyle ciddi bir bölümünü temsil ediyor. Bu temsiliyet üyelerimizin ve şehrimizin geleceği için her konuda görüş bildirme ve müdahil olma sorumluluğunu da beraberinde getiriyor. Bu şehrin sorunları ve üyelerimizin menfaati için birlikte çalışmaktan memnuniyet duyacağız.” diye konuştu.

‘HER ALANDA SAKARYA TERCİH EDİLİYOR’

SESOB Başkanı Hasan Alişan da söz konusu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Sakarya’nın sorunlarına çözüm arayacak bir anlayışın olmasından ve bu paydaşlıktan,  kurumsal işbirliğimizden bizler de memnuniyet duyacağız. İş dünyamız bu şehirle ilgili her konuda söz sahibi olmalıdır. Birliktelik ve ortak hareket etmek şehrimizi ve ülkemizi ileri taşıyacaktır. Sakarya stratejik olarak önemli bir bölge ve artık herkesin gözü burada. Bırakın iş yatırımı yapmayı, yaşam alanı olarak da Sakarya tercih ediliyor. Bunun farkındalığı ile hareket etmeli. Şehrimizi gelişmelere karşı planlamalıyız.” dedi

Söz konusu ziyaret iyi dilek ve temennilerin ardından sona erdi

 

 

Yorumlar (0)