banner2

banner1

banner22

'Destek vereceğiz'

MÜSİAD Sakarya Başkanı Yaşar Coşkun ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Sakaryaspor Başkanı Cevat Ekşi ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle MÜSİAD hizmet binasında bir araya geldi.

EKONOMİ 17.07.2018, 14:06
'Destek vereceğiz'
banner48

MÜSİAD olarak gereken desteği sağlayacağız          

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Sakaryaspor’a gereken desteği MÜSİAD olarak destek vereceklerini söyleyen Coşkun, geçmiş dönemlerde Sakaryaspor da yöneticilik yaptığını bu işlerin zor ama bir o kadar da zevkli olduğunu dile getirdi. Sakaryaspor’un bu şehrin en büyük markası olduğunu ve ilimizde yaşayan her vatandaşımızın da gerekli desteği vermesini, ilimizin göz bebeği olan Sakaryaspor’u hak ettiği yerlere taşınması gerektiğini söyledi.

Ekşi, "Ayrıca bizim taraftarımız gibi takımını seven, sahip çıkan, her türlü fedakârlığı yapan ve yapmaya hazır olan Tatangalar grubumuz var. Takımına sahip çıkan böyle bir taraftar grubunu bırakın ülkemizde Dünya’da az bulursunuz. İnşallah bu sezon Sakaryasporumuz, Yönetimiyle, Tatangalarıyla, STK’larıyla ve vatandaşlarımızın desteğiyle, hak ettiği yere çıkacaktır” dedi.

Hedefimiz Sakaryaspor’umuzu hak ettiği yere çıkarmak

Sakaryaspor'un son 15-20 yılda büyük sıkıntılardan geçtiğini belirten Sakaryaspor Başkanı Cevat Ekşi artık tam birliktelik oluşturmanın zamanı geldiğini söyledi. Şampiyonluklar, sportif başarılar gelip geçici olduğunu kalıcı bir şeyler yapmak için çabaladıklarını belirtti. Sakaryaspor Üyelik Sistemi, Dükkân 54 ve bunun gibi birçok projelerinin olduğunu söyleyen Ekşi; "Yeşil Siyah renklere gönül vermiş tek hedef etrafından toplanmış bir camia oluşturmak için elimizden ne gerekiyorsa yapacağız.” dedi. MÜSİAD Sakarya Başkanı Yaşar Coşkun ve Yönetim Kurulu üyelerine misafirperverlikleri için teşekkür etti.

Ziyaretin sonunda MÜSİAD’ın sürekli yayını olan iş ve ekonomi dünyası adına çıkan “Çerçeve Dergisini” takdim eden MÜSİAD Sakarya Başkanı Yaşar Coşkun, Sakaryaspor Başkanı Cevat Ekşi’ye ve Yönetimine başarılar diledi.

Yorumlar (0)