banner2

banner1

banner22

Bu fırsatı kaçırmayın!

Ekin Oto, herkesin ihtiyaçları ve zevklerine hitap eden araçları birbirinden özel satın alma seçenekleriyle müşterilere sunuyor. Mayıs ayı boyunca geçerli olan kampanya ile en beğenilen araçlara cazip ödeme seçenekleriyle ulaşılabilecek.

EKONOMİ 12.05.2021, 14:21 Editör: Ebru Bulut
Bu fırsatı kaçırmayın!
banner48

CAZİP ÖDEME SEÇENEKLERİ OTOMOBİL SEVERLERİ BEKLİYOR

Ekin Oto, herkesin ihtiyacına ve zevkine uygun geniş ürün gamıyla hem binek hem de ticari araçlar için birbirinden özel satın alma seçeneklerini müşterilerine sunuyor. En beğenilen araçların cazip fiyatlarla sunulan ve Mayıs ayı boyunca geçerli olacak kampanyalar kapsamında, Opel Corsa’ya 176 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabiliyor. Bununla birlikte Yeni Opel Crossland, Grandland X ve yeni Insignia’daki cazip ödeme seçenekleri otomobil severleri bekliyor.

KREDİ VE FAİZ SEÇENEKLERİYLE

Opel, ticari araçlar alanındaki başarılı temsilcileri Combo ve Zafira Life’a özel avantajlı fırsatlar sunmayı da sürdürüyor. Mayıs ayı boyunca, Opel Combo Life 189 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılırken, Combo Life ve Zafira Life modelleri kaçırılmayacak kredi ve faiz seçenekleriyle yeni sahiplerini bekliyor. Opel ayrıca, ÖTV muafiyeti bulunan kullanıcılar için sunduğu geniş model ve donanım seçenekleriyle de dikkatleri üzerinde topluyor.

Yorumlar (0)