banner2

banner1

banner22

Altuğ’dan restoran ve kafe paylaşımı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Akgün Altuğ aylardır kapalı olan restoran ve kafelerin binlerce çalışanı işsiz bırakacak şekilde çöktüğünü dile getirdi.

EKONOMİ 21.01.2021, 20:13 Editör: Ebru Bulut
Altuğ’dan restoran ve kafe paylaşımı
banner48

Kısıtlamalardan en büyük hasarı hizmet sektörü aldı. Akgün Altuğ’un sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma destek yağdı. Altuğ’un kişisel hesabından kafe ve restoran işletmelerinin yaşadığı sıkıntıyı dile getirdiği paylaşım şöyle;  “Koca bir sektör altında binlerce işsiz bırakacak şekilde çöküyor! Restoran ve ve kafeler açılmalı!”

ALTUĞ’UN PAYLAŞIMINA YAPILAN YORUMLAR

SATSO Başkanı Akgün Altuğ’un paylaşımına sosyal medyada destek yağdı.  “esnaf bitti”, “Esnafı düşünen yok ki yeter ki Dünya Sağlık Örgütü çökmesin” Kongreler tıklım tıklım serbes.((.covit 19 )) onlara bulaşmıyor okunmuş olsa gerek...”  “Kurallar titizlikle uygulanırsa, açılabilir” “Başkanım artık bazı uygulamalarla yakında açılmazsa zaten kimse açamayacak işletmesini”,  “Yapılan olağan kongrelere serbest sıkıntı yok ama emekçilere yasak erk sahipleri biraz daha vicdanlı olmali üzgünüm ülkem ve emekçiler adına” “REİZ vatandaşını düşünüyor, benim vatadaşım Covitten ölmesin. Ama gerekirse açlıktan ölebilir.”

Yorumlar (0)