banner2

banner1

banner22

Teşekkür Belgesi'yle ödüllendirildiler

Millî Eğitim Bakanlığı, fark oluşturan çalışmalarından dolayı okullarımızı ve eğitim kurumlarımızı Teşekkür Belgesi'yle ödüllendirdi.

EĞİTİM 03.02.2021, 16:19 Editör: Aysima Kortak
Teşekkür Belgesi'yle ödüllendirildiler
banner48

“Hayat Boyu Öğrenmede İyi Uygulamalar Örnekleri” yarışmasında dereceye giren Sapanca Halk Eğitim Merkezine MEB Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Yusuf Büyük imzasıyla Teşekkür Belgesi gönderildi. Sapanca Halk Eğitim Merkezi Müdürü Selahattin Çağır ile dereceye giren çalışmayı gerçekleştiren cam altı sanatları usta öğreticisi Rabiye Alpcan’a gönderilen Teşekkür Belgeleri, İl MEM Hayat Boyu Öğrenmeden Sorumlu Şube Müdürü Yakup Çakmak tarafından takdim edildi. 

TOBB MESLEK LİSESİ

Covid-19 salgını sürecinde ihtiyaç duyulan maske, tulum vb. üretimleri gerçekleştiren Serdivan TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine Teşekkür Belgesi verildi. Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Prof. Dr. Kemal Varın Numanoğlu imzasıyla gönderilen Teşekkür Belgesi İl MEM Mesleki Eğitimden Sorumlu Şube Müdürü Sedat Bezci tarafından okul müdürü Esin Yalçın’a takdim edildi.

DURMUŞ’TAN KUTLAMA

İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, başarılı çalışmalarından dolayı Bakanlık tarafından Teşekkür Belgesi ile ödüllendirilen Sapanca Halk Eğitim Merkezi ile Serdivan TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin yönetici ve öğretmenlerini tebrik etti.


Yorumlar (0)