banner2

banner1

banner22

Savaşçı’dan TEKNOFEST şampiyonu okula ziyaret

İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, birçok alanda başarılarıyla dikkati çeken ve TEKNOFEST’te Türkiye birinciliği elde eden Adapazarı Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret etti.

EĞİTİM 20.10.2021, 10:27 Editör: Ebru Bulut
Savaşçı’dan TEKNOFEST şampiyonu okula ziyaret
banner48

TEKNOFEST’te Türkiye birinciliği elde eden Adapazarı Anadolu İmam Hatip Lisesini bir kez daha tebrik eden Savaşçı, öğrencilerle ve öğretmenlerle bir araya geldi. 12. sınıfları ziyaretinde öğrencilere bu yıl çok önemli bir sınava gireceklerini hatırlatan İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı “Emek olmadan aş olmaz. İyi bir üniversite için planlı ve çok çalışmalısınız. Hepimiz sizlerden ülkemize, milletimize ve kendinize faydalı birer insan olmanızı bekliyoruz. Sizlere güveniyoruz.” temennilerinde bulundu.

ÖĞRETMENLERİN PAYI ÇOK BÜYÜK

Öğretmenler Odası'nda meslektaşlarıyla bir araya gelen Ebubekir Sıddık Savaşçı, gurur duyulan başarılarda öğretmenlerimizin payının çok büyük olduğunu belirterek görevlerini fedakârca yerine getiren tüm öğretmenlerimize teşekkür etti. Adapazarı İlçe Millî Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş ve İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Engin Kahraman’ın da katıldığı ziyarette Adapazarı Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu Müdürü Mustafa Bulut okulun faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

banner84
Yorumlar (0)