banner2

banner1

banner22

Samsunlular Derneğinde güvenli sürüş kuralları

Polis Memuru Murat Ünal tarafından Sakarya Samsunlular Eğitim Kültür ve Dayanışma derneğinde “Güvenli Sürüş Kuralları” ve “ Yaya Önceliği Trafik Bilinci “ temalı sunum yapıldı. Programa Dernek Başkanı Adnan Pala, Sakarya İl Müftü yardımcısı Mehmet Şahin ve Sakarya’da yaşayan Samsunlular yoğun ilgi gösterdi.

EĞİTİM 15.02.2020, 11:54
Samsunlular Derneğinde güvenli sürüş kuralları
banner48

Her Hafta “Bir Konu, Bir Konuk “ temalı programlar ile Sakarya’da yaşayan Samsunlu Hemşerilerine eğitici aktiviteler sunan Samsunlular Eğitim, Kültür ve Dayanışma Derneğinin bu haftaki konuğu Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Eğitim Büro görevlisi Polis Memuru Murat Ünal oldu.

Polis Memuru Murat Ünal tarafından katılımcılara; “ Trafikte hız ve hıza bağlı riskler, Seyir Halinde ve yolda yürürken cep telefonu kullanımının zararları, emniyet kemerinin önemi, dönel kavşak kuralları, kask kullanımı, güvenli sürüş kuralları, yaya önceliği trafik bilinci, trafik güvenliğinde temel davranış şekilleri, trafikte saygı ve diğer trafik kuralları” konusunda da bilgilendirme yapıldı.

BİR KONU, BİR KONUK

Samsunlular Eğitim, Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Adnan Pala yaptığı açıklamada “ Sakarya’da yaşayan hemşerilerimiz için derneğimizde her hafta “Bir konu, Bir Konuk “ temalı programlar düzenleyerek eğitici aktiviteler yapıyoruz. Bu hafta ki konuğumuz da, Sakarya da okullarda ve kurumlarda kendine has yöntemiyle Trafik Eğitimi veren, kısa zamanda Sakarya‘nın sevgisini kazanan Polis Memuru Murat Ünal kardeşimiz oldu. Hemşerilerimiz için bu tarz eğitimleri ve bilgilendirmeleri önemsiyoruz. Sakarya İl Emniyet Müdürümüz Sayın Fatih Kaya’ya ve Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü personellerimize programımıza vermiş olduğu katkılardan dolayı teşekkür ediyoruz. ‘’ dedi.

Yorumlar (0)