banner2

banner1

banner22

'Sakarya Üniversitesi emin ellerde'

Eğitim-Bir-Sen’den Sakarya Şube Başkanı Murat Mengen ve beraberindekiler Sakarya Üniversitesine hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu.

EĞİTİM 02.08.2018, 11:56
'Sakarya Üniversitesi emin ellerde'
banner48

Eğitim-Bir-Sen’den Sakarya Şubesi Sakarya Üniversitesine atanan Rektör Prof. Dr. Fatih Savaşan’a ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Temel Gürdal ile Genel Sekreter Yaşar Kahraman’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

‘Ülkemizi daha yukarı taşıyacağız’

Eğitim-Bir-Sen’den Sakarya Şube Başkanı Murat Mengen, Sakarya Üniversitesine yapılan atamaların son derece yerinde ve doğru kararlar olduğunu ifade ederek memnuniyetini dile getirdi.

Başkan Mengen, ‘Alanına hakim, yönetim kabiliyeti yüksek, birikimi ve donanımı ile makamına artı değer katacak kadroların şehrimizi ve ülkemizi daha yukarılara taşıyacağımıza eminiz. Sakarya Üniversitesi emin ellerde çok daha üstün başarılara imza atacaktır’ dedi.

‘Çalışmalarımıza devam edeceğiz’

Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek sivil toplum kuruluşlarının her zaman desteğine ihtiyaçları olduğunu söyledi.

Savaşan, ‘Kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşları ile birlikte ortak çalışmalar ve fikir alışverişleri ile doğru işler yapacağımıza inanıyoruz. İstişare mekanizmasının her zaman açık olması gerektiğini biliyoruz. Ülkemize vatanımıza öğrencilerimize en güzel şekilde hizmet etmek için çalışmalarımıza yoğun bir şekilde devam edeceğiz. Burası bizler için ikbal değil hizmet makamlarıdır’ şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)