banner2

banner1

banner22

Proje Yazma Eğitimleri devam ediyor

Sakarya Gençlik Merkezi tarafından düzenlenen Proje Yazma Eğitimleri ara vermeden devam ediyor.

EĞİTİM 10.09.2020, 17:22 Editör: Gizem Demirsoy
Proje Yazma Eğitimleri devam ediyor
banner48

Sakarya Gençlik Merkezi tarafından düzenlenen Proje Yazma Eğitimleri devam ediyor. 4 hafta sürecek olan eğitim programının ilk haftasında temel proje bilgisi ve proje döngüsü eğitimi verilecek. İlerleyen haftalarda ise Gençlik Spor Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı ve Avrupa Birliği Erasmus+ projelerine dair eğitim ve ardından uygulama eğitimleri verilecek.

“HEM GENÇLER HEM KURULUŞLAR İÇİN FAYDALI OLACAK”        

Düzenledikleri eğitimlerle gençlerin ve faaliyet yürüten sivil toplum kuruluşlarının kapasitelerini arttırmayı amaçladıklarını belirten Sakarya Gençlik Merkezi Müdürü Ali Okur, “İlerleyen günlerde farklı kurumların çağrıları içinde uygulamalı eğitimlerin verileceği programda gençlerimizin ve sivil toplum kuruluşlarımızın faydalanabileceği teklif çağrılarının sayılarını arttırmak hedefindeyiz. Böyle bir program içerisinde olmamızın hem Sakarya gençliği için hem de faaliyet gösterdikleri alanda daha fazla kitlelere ve amacına uygun faaliyetlere imza atan sivil toplum kuruluşlarımız için faydalı olacağı düşüncesindeyiz” dedi.

BAŞVURULAR 1 HAFTA DAHA DEVAM EDECEK

Proje Yazma Eğitimi başvurularının Sakarya Gençlik Merkezinde 1 hafta daha devam edeceğini belirten Okur, katılım sağlamak isteyen kişilerin ve kurumların Sakarya Gençlik Merkezi’ni aramalarının ya da bizzat başvurmalarının yeterli olacağını sözlerine ekledi.

Yorumlar (0)