banner2

banner1

banner22

Online mezuniyet töreni düzenlediler

Pandemi sürecinde farklı yöntem ve teknikler kullanılarak yapılan eğitimlerde birçok ilklere imza atan Mithatpaşa Ortaokulu bu yıl okuldan mezun olacak öğrencileri için Online Mezuniyet Töreni düzenledi.

EĞİTİM 19.06.2020, 11:52
Online mezuniyet töreni düzenlediler
banner48

Cumartesi günü LGS sınavına girecek 366 öğrencisine sınav öncesi moral olması ve okul yönetiminin öğretmenlerinin yanlarında olduğunu hissetmesi amacıyla organize edilen online mezuniyet gecesi öğrencilerinden ve velilerden büyük övgü aldı. Dört yıllık ortaokul maratonunun sonuna gelen 8. Sınıf öğrencileri için hazırlanan mezuniyet törenlerinde duygu dolu anlar yaşandı. Arkadaşlarıyla öğretmenleriyle birlikte el ele kol kola yaşayamadıkları mezuniyetlerinin üzüntüsünü duyan öğrenciler online mezuniyet töreniyle büyük moral depoladılar.

DİPLOMALAR TERCİH DÖNEMLERİNDE VERİLECEK!

Mezuniyet töreninde okul öğretmenlerinin  öğrencilerine yönelik yaptığı paylaşımların ardından konuşan Okul Müdürü Hüseyin Mutlu, cumartesi günü yapılacak olan sınavda tüm öğrencilere başarılar dilerken, çevrimiçi araçlarla düzenlenecek olan okul yıllığı ve mezuniyet diplomalarının lise tercih dönemi geldiğinde kendilerine teslim edileceğini belirtti. Öğrenci ve veliler tarafından büyük bir mutlulukla karşılanan Online Mezuniyet Töreni, okulun Korona günlüklerine hoş anılar bıraktı. Mezuniyet slaytının izlendiği program sonunda öğrenciler hep bir ağızdan “Mithatpaşa’lı olmak ayrıcaklıktır” dediler.

Yorumlar (1)
Ismail yigit 12 ay önce
Güzel fikir, örnek olsun.