banner22

Mithatpaşa’dan tarihi başarı

Akademik başarısı ve uyguladığı farklı yöntemlerle son yıllarda ilimizin gözde okulları arasına giren Mithatpaşa Ortaokulu LGS yerleştirme sonuçlarında tarihi bir başarıya daha imza attı.

EĞİTİM 12.08.2020, 15:40 Editör: Ebru Bulut
Mithatpaşa’dan tarihi başarı
banner48

TEŞEKKÜR MESAJI GÖNDERİLDİ

banner84
38 öğrencisi Fen Liselerine, diğer öğrencileri de evlerine yakın Anadolu liselerine yerleşen Mithatpaşa Ortaokulu bu tarihi başarısının mutluluğunu velileri, öğretmenleri, öğrencileri ve tüm eğitim camiasıyla paylaştı. Okul yönetimi kazanılan başarı sonrasında velilerin WhatsApp guruplarına teşekkür mesajı gönderdi.

Değerli Velilerimiz, Sevgili Öğrencilerimiz; 2020 LGS Sınavı yerleştirme sonuçları bizleri çok memnun etmiştir. 38 öğrencimiz Fen Liselerine, diğer öğrencilerimizin büyük çoğunluğu da adreslerine yakın olarak tercihte bulundukları Anadolu Liselerine yerleşmiştir. Bu haklı sevincimizi ve gururumuzu özverili ve gayretli çalışmaları, öğrencilerimizin eğitim hayatına yapmış oldukları sihirli dokunuşları nedeniyle öğretmen arkadaşlarımıza, şimdiye kadar üzerlerinde emekleri olan ilkokuldan itibaren derslerine giren tüm öğretmenlerine, okulumuzda şimdiye kadar görev yapan öğretmen ve idarecilerimize, öğrencilerimizin değerli ailelerine borçluyuz. Bu vesile ile öğrencilerimizi tebrik eder, daha nice başarılı sonuçlara hep birlikte ulaşmak temennisiyle saygılarımızı sunarız.”

Yorumlar (0)