banner2

banner1

banner22

İlk mezunlarını verdi

Özel Sakarya Boğaziçi Koleji 2018-2019 eğitim-öğretim yılını, öğrencilerin ve velilerin katıldığı muhteşem bir törenle sonlandırdı. Mezuniyet gecesinde coşku ve eğlence zirve yaptı

EĞİTİM 29.06.2019, 12:51
İlk mezunlarını verdi
banner48
Özel Sakarya Boğaziçi Koleji ilk mezunları için unutulmaz bir mezuniyet töreni düzenledi. Öğrencilerden oluşan müzik grubunun muhteşem konseri ile eğlenen katılımcılar havai fişek gösterisi ile mest oldular. Mezuniyet töreni İstiklal Marşının okunması ve Okul Müdürü Turan Işık’ın selamlama konuşmasıyla başladı. Daha sonra Boğaziçi Koleji’nin ilk mezunları tek tek sahneye davet edildi. 8 ve 12 nci sınıftan mezun olanların coşkusuna aileleri ve öğretmenleri de ortak oldu.

Sakarya Boğaziçi Kolejini birinci olarak bitiren Şevval Özdemir’in mezuniyet kütüğüne ismini çaktıktan sonra kep atma törenine geçildi. Renkli anların yaşandığı kep atma töreninin ardından okul öğrencilerinden oluşan Bir Garip Var müzik grubu sahne aldı. Eğlencenin zirve yaptığı anlarda başlayan havai fişek gösterisi coşkuyu iyice artırdı. Birbirinden eğlenceli ve gurur dolu anlara sahne olan Boğaziçi Koleji yıl sonu gecesi hatıra fotoğraflarının çekilmesiyle son buldu. Boğaziçi Kolejinin ilk mezunları Boğaziçili olmanın ayrıcalığını mezuniyet töreninde de yaşamış oldular.
 
Yorumlar (0)