banner2

banner1

banner22

İlimizi gururlandırdılar!

Milli Eğitim Bakanlığı ve CISCO ortaklığı ile yapılan 500 yazılımcı eğitimine Adapazarı’ndan iki öğrenci kabul edildi. Ahmet Safa Zengin ve Ahmet Burak Tutuş girdikleri İngilizce sınavından 100 tam puan alarak başarı elde etti.

EĞİTİM 17.06.2020, 18:06
İlimizi gururlandırdılar!
banner48

100 TAM PUAN ALDILAR

 Adapazarı AİHL Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu’nda okuyan Ahmet Safa Zengin ve Ahmet Burak Tutuş eğitimlerini tamamlayarak, İngilizce olarak yapılan eğitim sınavından 100 tam puan aldı. Milli Eğitim Bakanlığının lise öğrencilerine yönelik düzenlediği kodlama sertifikalarını alan öğrenciler okulları ve gelecekleri adına büyük bir başarı elde ettiler.

OKULLARINDAN YAPILAN AÇIKLAMA ŞU ŞEKİLDE

 ‘’Adapazarı Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen Ve Sosyal Bilimler Hafızlık Proje Okulu olarak teknoloji eğitiminde de varız Elhamdülillah. Öğrencilerimizi bu Koronalı günlerde sabrederek evde kalarak 50 gün kurs görmeleri ve bu başarıyı elde etmelerinden dolayı yürekten tebrik ediyoruz. Öğrencilerimizle Her daim ilgilenen ve bu başarıda büyük katkısı olan İngilizce öğretmenimiz ayhan yağız Hocamıza çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca öğrencilerimiz üzerinde emeği olan idareci ve öğretmenlerimize, öğrencilerimiz adına teşekkür ederiz’’

Yorumlar (0)