banner2

banner1

banner22

Gelecek burada

Sakarya’da faaliyet gösteren 4M Teknoloji Şirketi tarafından kurulan 4M Bilişim ve Eğitim Kurumu ile Sakarya Üniversitesi Vakfı Koleji tarafından gerçekleştirilen işbirliğiyle oluşturulan ‘SAÜ 4M Bilim Sanat Merkezi’, kapılarını basın mensuplarına açtı.

EĞİTİM 07.09.2020, 13:15 Editör: Ebru Bulut
Gelecek burada
banner48

SAÜ 4M BİLİM SANAT MERKEZİ KAPILARINI BASINA AÇTI

4M Teknoloji Şirketi tarafından Sakarya Üniversitesi Vakıf Koleji ile 2018’de başlatılan işbirliği kapsamında oluşturulan SAÜ 4M Bilim Sanat Merkezi, 5 yaşından itibaren talep eden her öğrenciye eğitim verdiği merkezin kapılarını basına açtı. SAÜ Vakfı Koleji içerisinde bulunan alanda hazırlanan merkezde teknoloji, kodlama, eğitim gibi alanlarda hizmet verilirken içerisinde bulunan robotik kodlamaya, 3D tasarım, animasyon, dijital oyun tasarımı, web tasarım, yazı atölyesi, resim atölyesi, ahşap ve kil atölyesi, dijital tasarım, dil kursları, 3D baskı merkezi gibi alanlarda eğitim veriliyor.

“HEM EĞİTİM VERİYOR HEM DE PROJELERİNİ DESTEKLİYORUZ”

4M Teknoloji Şirketi sahibi ve SAÜ 4M Bilim Sanat Merkezi yöneticisi Nurettin Tepe, “Burada öğrencilere hem eğitim veriyor hem de melek yatırımcı olarak onların projelerini destekliyoruz. Burada potansiyelimizin daha da üzerine çıkabileceğimiz adımlar atmak için çalışmalar yapıyoruz. Velilerimiz ve öğrencilerimiz ile tüm çalışmaları ortaklaşa gerçekleştiriyor ve melek yatırımcı olarak desteklediğimiz projelerin daha büyük kitlelere ulaşabilmesi için yatırımcılar buluyoruz.” dedi.

Yorumlar (0)