banner2

banner1

banner22

Eğitim verildi

Sakarya Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü Personelleri tarafından Personel servis taşımacılığı yapan ticari araç şoförlerine “Güvenli Sürüş Kuralları Eğitimi” verildi.

EĞİTİM 18.11.2019, 17:35 Editör: Aysima Kortak
Eğitim verildi
banner48

Trafik Denetleme Eğitim Büro Personeli Polis Memuru Murat Ünal tarafından Toyoto ‘ya Personel Servis taşımacılığı yapan Evin Tur çalışanlarına verilen eğitimde; Kış lastiği uygulama tarihleri ve kış lastiğinin önemi, personel servis şoföründe aranan şartlar, taşımacılık yükümlülükleri, güvenli sürüş için gereken şartlar, sürücünün davranışını etkileyen faktörler, hızın görüş açısına etkileri, emniyet kemerinin önemi, seyir halinde cep telefonu kullanımı, trafikte saygı, yaya önceliği ve trafik bilinci konularında bilgilendirmede bulundu.

Evin Tur Firma yetkilisi Orhan Şeşen yaptığı açıklama da :” Toplam 300 araçlık filosu ile bugün Sakarya da en büyük şehir içi servis firmalarından birine sahip olan Evin Tur misyonu ve vizyonu ile Sakarya’ da ilk olmuştur. İlkelerinden ve ciddiyetinden ödün vermeyen Evin Tur her zaman tercih edilen kuruluş olmakla beraber bir marka olmuştur. Evin Tur yüzünü daima ileriye çevirmiş ve ilerlemektedir. Firma olarak güvenli bir servis yolculuğu için kurum içi eğitimlerimiz sürekli olmaktadır. Güvenli bir servis yolcuğu için eğitim birinci önceliğimizdir. Servis Şoförlerimize  “Güvenli Sürüş Kuralları Eğitimi” verdiği için Sakarya İl Emniyet Müdürlüğümüze teşekkür ediyoruz” dedi.

Yorumlar (0)