banner2

banner1

banner22

EBS Üyelerini Sınava Hazırlıyor

Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şubesi tarafından, Eğitim Kurumlarına Yönetici Seçme Sınavına yönelik olarak üyelere özel; mevzuat, Eğitim Bilimleri, Eğitim ve Öğretimde Etik, Değerler Eğitimi, Atatürk İlke ve İnkılap Tarihi ile Genel Yetenek ve Genel Kültür konularında alanlarında uzman eğitimcilerle kurs açıldı.

EĞİTİM 12.02.2020, 09:43 Editör: Aysima Kortak
EBS Üyelerini Sınava Hazırlıyor
banner8

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Eğitim-Bir-Sen Sakarya 1 Nolu Şube Başkanı Murat Mengen, yaklaşık 6500 üyemiz bulunmaktadır. Sakarya’daki eğitim çalışanlarımızın yarıdan fazlası sendikamızın üyesidir. Üyelerimizin özlük ve ekonomik haklarının yanı sıra bireysek kariyerleri için de elimizden geleni yapıyoruz. Üyelerimizin okullarda yönetici olabilmeleri için her türlü desteği veriyoruz. Bu kapsamda yöneticilik sınavına girecek tüm üyelerimize ücretsiz hazırlık kitabı dağıtımı gerçekleştirdik. Sınava girecek üyelerimize her seferinde olduğu gibi yine kitap, kurs ve deneme sınavları ile katma değer kazandırmak istiyoruz. Kurslarımız hafta içi ve hafta sonu olmak üzere iki grupta sendika binamızda devam ediyor dedi.

Mengen; Profesyonel olarak hazırlanan derslerimiz belli bir sıraya göre anlatılmaktadır. ÖSYM’nin yapacağı sınavı ciddiye alıyoruz ve bu anlamda ders anlatımı, deneme sınavları dahil ne gerekiyorsa yapıyoruz, yapmaya devam edeceğiz. İnanıyoruz ki sınava girecek üyelerimiz kariyer ve liyakatlerine göre eğitim yöneticisi olacaktır ve üyelerimiz marifetiyle ülkemizin eğitim kalitesini daha yukarılara çıkarmanın mücadelesini vereceğiz. Kurslarda görev alan eğitimcilere çok teşekkür ediyorum ve katılımcılara başarılar diliyorum şeklinde konuştu.
 

Yorumlar (0)
12°
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 31 Mart 2020
İmsak 05:08
Güneş 06:35
Öğle 13:07
İkindi 16:41
Akşam 19:30
Yatsı 20:51