banner2

banner1

banner22

Durmuş'tan anlamlı ziyaretler

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş 10-16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısıyla özel eğitim alan öğrencileri evlerinde ziyaret etti.

EĞİTİM 14.05.2020, 12:09 Editör: Ebru Bulut
Durmuş'tan anlamlı ziyaretler
banner48

ÖĞRENCİLERİ ZİYARET ETTİ

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş 10-16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısıyla özel eğitim alan öğrencileri ziyaret etti. Öğrenci velileriyle sohbet eden Fazilet Durmuş çocukların genel durumları ve uzaktan eğitim durumları hakkında bilgi aldı. Ev ziyaretlerine özel eğitimden sorumlu İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Salih Güvendi ve Özel Eğitim okullarının müdürleri de eşlik etti.

BÜYÜK MORAL KAYNAĞI OLDU

İl Milli Eğitim Müdürü Durmuş ziyaretinde çocuklara hediyeler vererek; “Bizler her zaman özel çocuklarımızın ve ailelerinin yanındayız, bu süreçte çocuklarımızın eğitim hayatlarından kopmamaları için uzaktan eğitimler çok önemlidir. Bu konuda ailelere büyük sorumluluk düşmektedir. Okul aile işbirliği içinde zor günlerimizin en güzel şekilde geçmesi için bizler çok yoğun bir şekilde çalışmaktayız. İnşallah birlik ve beraberlik içinde güzel günlere kavuşacağız" dedi. Özel eğitim alan öğrenci ailelerini her fırsatta ziyaret eden İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş'un bu anlamlı ziyaretiyle aileler çok mutlu olurken, içinden geçtiğimiz zor günlerde ailelere büyük bir moral kaynağı oldu.

Yorumlar (0)