banner2

banner1

banner22

Durmuş rehber öğretmenleriyle süreci değerlendirdi

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetlerinden Sorumlu Müdür Yardımcısı Mehmet Salih Güvendi ile birlikte ilimizdeki tüm rehber öğretmenlerin katılımıyla çevrimiçi bir buluşma gerçekleştirdi.

EĞİTİM 21.05.2020, 10:59 Editör: Ebru Bulut
Durmuş rehber öğretmenleriyle süreci değerlendirdi
banner48

Buluşmada uzaktan eğitim sürecindeki rehberlik boyutu değerlendirilerek yapılan çalışmalarla ilgili bilgi alışverişinde bulunuldu. Ayrıca LGS ve YKS sınavlarında ne gibi farklılıklar olacağı, alınabilecek önlemler, sınav yönergesi ve sınav da görevlendirilecek rehber öğretmenlerin yapacağı çalışmalar üzerine konuşuldu.

REHBER ÖĞRETMENLERİMİZE BÜYÜK SORUMLULUK DÜŞÜYOR

Yaşadığımız salgın sürecinin öğrenciler üzerindeki psikolojik etkilerinin çok önemli olduğunu vurgulayan İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş öğrencilerin bu süreci en sağlıklı şekilde atlatabilmesi için tüm rehber öğretmenlerine büyük sorumluluk düştüğünü belirtti. İl Milli Eğitim Müdürlüğü çalışmaları kapsamında şu ana kadar sürecin başarılı bir şekilde yürütüldüğünü ifade eden Durmuş, ilimizde yapılan rehberlik çalışmalarının süreçteki değişikliklere uyumlu şekilde revize edilerek sürdürüleceğini belirtti.

TEŞEKKÜR ETTİ

Uzaktan eğitim çalışmalarının değerlendirildiği çevrimiçi toplantının verimli geçtiğini kaydeden İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, bu süreçte görevlerini layıkıyla ve fazlasıyla yerine getiren tüm öğretmenlerimize, okul yöneticilerimize, ilçe yöneticilerimize ve onlara liderlik yapan il milli eğitim yöneticilerine teşekkür etti.

Yorumlar (0)