banner2

banner1

banner22

"Bir Fikri Projeye Dönüştürmek"

Sakarya İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından öğretmenlerin mesleki ve kişisel gelişim süreçlerindeki deneyimlerini paylaşacakları çevrim içi "Öğretmen Deneyim Paylaşımları Atölyesi" etkinliği gerçekleştirilecek.

EĞİTİM 15.12.2020, 15:06 Editör: Aysima Kortak
"Bir Fikri Projeye Dönüştürmek"
banner48

Sakarya MEM Strateji Geliştirme AR-GE Birimi tarafından hazırlanan etkinliğin ilk haftasında Proje Uzmanı Nazmiye Kıyak; Cevat Ayhan Fen Lisesi, Sakarya Anadolu Lisesi, Akyazı Eyyup Genç Fen Lisesi, Arifiye Necmettin Erbakan Fen Lisesi öğretmenleriyle proje fikri geliştirme ve proje yazma deneyimlerini paylaşacakları atölye çalışmasında bir araya gelecek.

DENEYİMLERİMİZLE DAHA GÜÇLÜYÜZ

Bilginin tek kaynağının deneyim olduğunu belirten İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, “Deneyimlerimizle daha güçlüyüz. İçinde bulunduğumuz olağanüstü durum başta olmak üzere farklı etkenlerle eğitim alanında yaşanan değişimlerin etkilerini doğru yönetebilmek çok önemlidir. Bu felsefeden hareketle Müdürlüğümüz tarafından "Öğretmen Deneyim Paylaşımları Atölyeleri" düzenlenecektir. Bu atölyeler sayesinde öğretmenlerimiz mesleki ve kişisel gelişim süreçlerindeki deneyimlerini farklı konu başlıklarında birbirleri ile paylaşma imkânı elde edecekler. Bu çalışmada emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Yorumlar (0)